Mariola Bojarska-Ferenc: Będę kibicować

0
370

Była instruktorka fitnessu przyznaje, że od lat należy do grona oddanych miłośników futbolu. Kiedyś kibicowała drużynie, w której grał Zbigniew Boniek, teraz trzyma kciuki za obecnych reprezentantów Polski. Podczas mundialu w Rosji zamierza bacznie śledzić wszystkie mecze, nie tylko w naszej grupie. Na ten czas nie wyklucza również specjalnej oprawy, na przykład strojów w biało-czerwonych barwach.

Bojarska-Ferenc podkreśla, że mecze piłki nożnej to przede wszystkim ogromne emocje, a na te trudno być obojętnym – niezależnie od wieku, płci i wykonywanego zawodu. Z niecierpliwością czeka więc na mundial i pierwszy mecz z udziałem polskiej reprezentacji, który zostanie rozegrany 19 czerwca.

– Będę kibicować, jak miałabym nie kibicować? Mam sentyment do piłkarzy, bo kiedy byłam gimnastyczką, to drużyna, w której wówczas był Boniek, zawsze przychodziła przed meczem, a my, jako gimnastyczki, odwdzięczałyśmy się i kibicowaliśmy im na stadionie. Mam ogromny sentyment. Wtedy znałam wszystkie numery wszystkich zawodników, wszystkie nazwiska, więc zachowywałam się na stadionie jak komentator sportowy. Kocham sport, poza tym mam duszę sportowca. Chciałabym, żebyśmy w końcu doszli gdzieś bardzo daleko – mówi agencji Newseria Mariola Bojarska-Ferenc.

Mariola Bojarska-Ferenc zdradza, że często ogląda mecze bez względu na poziom rozgrywek. Jej zdaniem kibicowanie jest dobrą okazją do wspólnego przeżywania emocji. To także doskonały sposób na relaks, odpoczynek i mały zastrzyk adrenaliny.

– Oglądam z mężem, to jest miłe, razem sobie wrzeszczymy, krzyczymy. Kiedyś urządziliśmy sobie ze znajomymi imprezkę, gdzie przebraliśmy się w stroje biało-czerwone, były hamburgery, biało-czerwona flaga na stole, nawet coca-cola, taka zabawa, to jest fajne – mówi Mariola Bojarska-Ferenc.

Trenerka fitness wierzy w powodzenie naszej drużyny na mundialu w Rosji. Jej zdaniem piłkarze są w dobrej formie i mogą powalczyć z najlepszymi.

WP Gwiazdy

Tekst i wideo: Agencja Newseria.pl

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: