Małgorzata Kidawa – Błońska, Konwencja Programowa Koalicji Obywatelskiej

1
63


Prezentujemy programowe wystąpienie Małgorzaty Kidawy Błońskiej na ostatniej Konwencji Programowej Koalicji Obywatelskiej. Zamieszczamy całe wystąpienie także z powodu, że polonijny odbiorca mediów, czyli ktoś kto czerpie swoją wiedzę, z tych polonijnych mediów nie miał szans dowiedzieć się o programowych założeniach koalicji. Polonijne media, których – ja wiem nie słucha zbyt wiele osób – służą budowie w Polsce systemu totalitarnego. Wielu polonijnych dziennikarzy jest w praktyce komisarzami do spraw propagandy, czy to PiS, czy Kościoła katolickiego. W polonijnym Chicago sojusz Tronu i Kościoła jest bardzo widoczny. Trudno przeprowadzić rozgraniczenie, praktycznie nie jest to możliwe. Dziwny to układ. Pogański PiS i Kościół  żyją ze sobą w przedziwnej symbiozie.

Dlatego przeciętny Polonus jest całkowicie zmanipulowany, pojęcia nie ma o rzeczywistym świecie. Pewnie dyskusja z nim nie ma wielkiego sensu.  To facet, który uwierzył, że jest nową elitą, że wie lepiej. W gruncie rzeczy uwierzył on, że głupota, kłamstwo, przestępstwo stały się cnotą.

Na szczęście nie jest to grupa zbyt liczna. W Chicago pod wpływem pisowskich manipulatorów pozostaje nieco ponad 10 tysięcy osób. Zobaczymy ile osób zarejestruje się w Chicago do najbliższych wyborów. To zbyt mała grupa, aby miała ona realny wpływ na wynik wyborów w okręgu Warszawa Śródmieście. Na szczęście dla Polski.

Foto: Wprost.pl

Wideo: @Platforma Obywatelska

1 Komentarz

  1. Przewodniczący Koalicji Grzegorz Schetyna celowo chce przegrać wybory. Partia od 4 lat jest bez programu, kandydatka nieprzygotowana, wzięta na “capu-łapu”, nie wie o czym mówić. Jaki przekaz dla wyborców ma Kidawa Błońska, jeżeli przyznaje, że wiadomość ją zaskoczyła: o tym, że po wygranych wyborach ma być premierem. To kpina z wyborców na miesiąc przed głosowaniem. Gdyby pani Małgorzata weszła z przytupem, ze sztabem, zaatakowała przeciwników pokazując ich zakłamanie, błędy, afery, oszustwa – to należałoby przyklasnąć takiej taktyce. A tak wygląda jak nieprzygotowana uczennica wyrwana do tablicy. Koalicja przegra nie dlatego, że PiS jest silny, a dlatego…bo tak chce Schetyna – przewodniczący PO.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: