Magda Gessler tworzy nowe oblicze polskiej gastronomii

0
271
26.02.2015 Elbląg " Kuchenne Rewolucję" fot. Piotr Mizerski / TVn
26.02.2015 Elbląg ” Kuchenne Rewolucję” fot. Piotr Mizerski / TVn

W tym sezonie Magda Gessler nie narzeka na nudę. Wręcz przeciwnie – konfrontuje się z jeszcze trudniejszymi rewolucjami niż do tej pory. Tak będzie również w przypadku katowickiej restauracji, gdzie rządzi miłujący cyfry i wykresy właściciel. Czy prowadząca otworzy mu oczy na ludzi i otaczający świat? W jaki sposób postara się zmienić jego sposób myślenia o własnym biznesie? Na nowy odcinek „Kuchennych rewolucji” zapraszamy w piątek 31 lipca o godz. 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork) do ITVN.

Pewien biznesmen z Katowic postanowił zainwestować część pieniędzy zarobionych na giełdzie w lokal gastronomiczny. Długie godziny spędzane przy komputerze na śledzeniu indeksów na światowych giełdach raczej izolują od kontaktów z ludźmi. Panu Piotrowi serwowanie jedzenia wydawało się świetną inwestycją i zarazem odskocznią, bo wymaga ciągłej współpracy z klientami, dostawcami i pracownikami. Tak powstał w centrum Katowic „Polski smak” z daniami na wagę.

Początkowo lokal przynosił dochód, ale niestety od jakiegoś czasu właściciel musi do niego dokładać. Szukając przyczyn niepowodzenia, doszedł do wniosku, że lepiej radzi sobie z zarządzaniem papierami wartościowymi niż pracownikami, tym bardziej, że szefowej kuchni charakteru nie brakuje… Na pomoc wezwał Magdę Gessler, kobietę znającą receptę na sukces w gastronomii! Czy jej talent, poczucie smaku, determinacja i doświadczenie pozwolą zrewolucjonizować katowickie bistro? Przekonają się Państwo, oglądając „Kuchenne rewolucje” w ITVN!

26.02.2015 Elbląg " Kuchenne Rewolucję" fot. Piotr Mizerski / TVn
26.02.2015 Elbląg ” Kuchenne Rewolucję” fot. Piotr Mizerski / TVn

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: