Magda Gessler rusza na pomoc emigrantom

1
343
Plan programu "Kuchenne rewolucje" Restauracja Orient Express w Lublinie 28.06.2012 fot.: TVN/Cezary Piwowarski Na zdjeciu: Magda Gessler
Plan programu “Kuchenne rewolucje”
Restauracja Orient Express w Lublinie
28.06.2012
fot.: TVN/Cezary Piwowarski
Na zdjeciu:
Magda Gessler

W kolejnym odcinku Magda Gessler ruszy z pomocą emigrantom, którzy zdecydowali się powrócić do ojczyzny, by otworzyć wymarzony lokal. Jak restauratorka będzie w stanie wesprzeć właścicieli borowskiej Sielawki? Przekonają się Państwo w piątek 24 lipca o godzinie 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork) w ITVN. Zapraszamy na nową odsłonę „Kuchennych rewolucji”!

Sabina i Mirek ponad 30 lat pracowali w Niemczech w branży gastronomicznej. Kiedy ich dorosłe już dzieci usamodzielniły się, Sabina postanowiła zrealizować swoje marzenie o powrocie do Polski. Namówiła męża, żeby otworzyli własną restaurację na Kaszubach, w pięknej letniskowej wsi Borowo.

W lokal zainwestowali wszystkie oszczędności, wierząc, że zapewni im dochód na resztę życia. Niestety rzeczywistość kompletnie rozminęła się z ich oczekiwaniami. Prowadzenie restauracji zamiast zysków, z dnia na dzień przynosiło coraz większe straty. Brak pieniędzy i ciągłe problemy w Sielawce zaczęły negatywnie wpływać na udany dotąd związek. Sytuacja stała się na tyle krytyczna, że Mirek planuje powrót do Niemiec, a Sabina oskarża się o zniszczenie swojego małżeństwa i utratę ich wspólnych oszczędności. Na szczęście z pomocą przybywa specjalistka od beznadziejnych przypadków – Magda Gessler!

"Kuchenne rewolucje" 17.10.2013 na zjęciu Magda Gessler fot. Piotr Mizerski / TVN
“Kuchenne rewolucje” 17.10.2013 na zjęciu Magda Gessler fot. Piotr Mizerski / TVN

MATERIAŁY TVN

1 Komentarz

  1. Z Kaszub Magda Gessler powinna trafić do Chicago i nauczyć tego binzesu kilku polonijnych restauratorów, pokazać im, że Polska kuchnia to nie wiejski zajazd z czasów Gomułki

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: