Mafijne państwo PiS

0
79

M

Groził, że będzie zaczynał od rąk, groził zgwałceniem córki. On zawsze chodził z siekierą albo z piłą, taaką… Była to piła łańcuchowa, duża, ogromna. To nie jest opis sceny z filmu gangsterskiego,  opowiadającego o mafii sycylijskiej. To są cytaty ze sprawy sądowej „Simona”, faceta który jest na „Ty” z ministrem finansów, a obecnie szefem Najwyższej Izby Kontroli, człowiekiem, który prowadził wspólne biznesy z szefem NIK, a wcześniej ministrem finansów, wynajmując od niego kamienicę na hotel na godziny, bez paragonów fiskalnych.

Od kilku dni, po ujawnieniu tych bulwersujących faktów PiS milczy. Dzisiaj mamy jeden przekaz do Polaków. Kaczyński toleruje te praktyki, toleruje te relacje na styku świata polityki i mafii. Jemu nie przeszkadza, że gangster, używający do załatwiania porachunków piły mechanicznej, kontaktuje się z szefem NIK! Banasia odwołać mogą tylko wyborcy, o ile nie chcą żyć w państwie mafijnym. PiS nie wyjaśnił żadnej z afer, od afery SKOK poczynając. Można w tym miejscu odesłać zainteresowanych do strony internetowej 100 afer PiS. pl

Prawo i Sprawiedliwość stworzyło państwo mafijne, w którym z powodzeniem Vito Corleone może zostać Prokuratorem Generalnym i Ministrem Sprawiedliwości. Patrząc na wielką liczbę afer, widać, że państwo PiS stworzyło parasol ochronny dla przestępców, dbało o to, aby w państwie PiS czuli się oni bezkarni.  Posłuchajmy nagrania z konferencji prasowej temu poświęconej.

Foto: Telegraph.com

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: