Macierewicz zesłany do Chicago

7
331

macierewiczSztabowcy Prawa i Sprawiedliwości nie kryją zadowolenia, z wyjazdu Antoniego Macierewicza do Stanów Zjednoczonych. Partia zaczyna przywiązywać wagę do takich detali, od momentu, kiedy niektóre sondaże zaczęły wskazywać, iż Bronisław Komorowski może nie wygrać wyborów w pierwszej turze.

Sztabowcy PiS wiedzą, że im mniej Macierewicza, tym większe szanse prezydenckiego kandydata tej partii. Dla PiS najlepiej byłoby, aby Macierewicz pozostał w Ameryce do 10 maja, aby tam podróżując od Chicago po Los Angeles opowiadał w rozmaitych parafiach swoje smoleńskie dyrdymały. Niestety to, się nie stanie i Pan Antoni stosunkowo szybko wróci do kraju.

PiS tradycyjnie w trakcie kampanii wyborczych Macierewicza chowa głęboko do worka, wierząc, iż ludzie, kiedy nie będą go oglądać w mediach, to nie wystraszą się PiS.

W sejmowych korytarzach sporo także plotkuje się o kiepskim stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego, niektórzy nawet zastanawiają się, czy Kaczyński będzie w stanie sprawować urząd premiera. Mówi się także, że Kaczyński zaczyna obawiać się konkurencji ze strony Macierewicza. Lider PiS nie jest zadowolony z działań Macierewicza dotyczących lokalnych struktur partyjnych.

W Chicago natomiast z postawy polonijnych księży nie jest zadowolony chicagowska Kuria, która coraz natarczywiej zaczyna domagać się posłuszeństwa wobec przełożonych. Ci ni są zadowoleni z politycznego zaangażowania wielu księży. Nasi informatorzy twierdzą, że za pretekst do zrobienia porządku może służyć właśnie sobotnia wizyta Antoniego Macierewicza i fakt, że spotkanie z nim w Wietrznym Mieście odbywać będą się na terenie należącym do jednej z polonijnych parafii.

Mówi się, iż Kuria jest zdecydowana, aby odesłać do Polski tych kapłanów, którzy w sposób jawny angażują się w działalność polityczną.

AJ

7 Komentarze

  1. Znaczy sie ze nie wszystkim przewielebnym woda sodowa uderzyla do lba.

    Czyzby scierwomicrophone nie znalazl skrawka byzmenta zeby toto przenocowac a fuj!!!!!!!!!!!

  2. Oczywiście chicagowskie dziennikarskie palanty będą podkręcać atmosferę, zaś w siedzibie Radia Maryja przy Belmoncie odbędą się specjalne egorcyzmy, chicagowksich babć, wybitnych specjalistek w dziedzinie badania katastrof lotniczych.

  3. Bylem na spotkaniu z A. Macierewiczem.. Oczywiscie , ani tzw artykul ani komentarze nie wnosza nic nowego do dyskusji z wyjatkiem niewybrednych inwektyw, a Macierewicz mowil wiadome rzeczy jak tez nieraz dorzucil pikantne szczegoly, czesto wybielajac Siebie, omijajac niewygodne szczegoly gospodarczo-semicko- klamliwe niewygodne dla jego kanapowej PiS . Asz szkoda , z e zawsze , zarowno w tzw artykulach , jak i komntarzach brakuje merytorycznej dyskusji na poruszany temat. A klamstwo jak Jedwabne nici ciagna sie za nami. Autora tzw wypowiedzi nie stac, aby poruszyc zaistniale fakty, jak tez na logiczna ciaglosc myslenia, a komentatorzy to juz tylko i wylacznie pozal sie Boze nad ich mozgami , bo szare komorki juz dawno wyparowaly.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: