Macierewicz, Szydło i spółka złapani na kłamstwie, w sprawie ataku na NATO

7
539

JakPo nocnej akcji szefa polskiego MON Antoniego Macierewicza, w powstającym w Warszawie Centrum Kontrwywiadu NATO twierdzono, że akcja uzgodniona jest ze Słowacją, która uczestniczy w tworzeniu Centrum. Mówiono także, iż to polska sprawa, gdyż Centrum jest częścią MON. Premier Beata Szydło zarzucała opozycji, że wpada w histerię. Sprawę bagatelizował minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Teraz okazuje się, że wszyscy oni kłamali. Dowodzi tego ostry list jaki wysłał do szalonego Antoniego minister Martin Glváč. Akcja Antoniego z zapasowymi kluczami i rozpruwaniem sejfu nie była uzgodniona ze Słowacją.

Minister Obrony” naszego południowego sąsiada przysłał ostry list. Czytamy w nim: Zwracam się o wstrzymanie wszelkich niestandardowych działań” – pisze minister Martin Glváč w piśmie, do którego dotarli dziennikarze Radia ZET.

Słowackie Ministerstwo Obrony wysłało list tuż przed świętami. Minister Glváč stwierdza w nim, że nie może zaakceptować niestandardowych działań podjętych w sprawie centrum eksperckiego NATO. Stanowczo zaprzecza stwierdzeniom, wielokrotnie powtarzanym, jak pisze przez niektórych polskich oficjeli o tym, że nocne wejście na teren centrum było konsultowane ze stroną słowacką. Zadaje także pytania, między innymi: “z kim polska strona konsultowała rzekome wyznaczenie nowego Dyrektora centrum?”. Przypomnijmy, że Macierewicz na szefa Centrum wyznaczył dwudziestoparolatka, który nie ma zielonego pojęcia o kontrwywiadzie.

macierMartin Glváč przypomina w swoim liście, że jest to niezależna międzynarodowa instytucja, która nie podlega i nie jest częścią polskiego MON. “Proszę o przestawienie Pana wizji, czy i w jaki sposób Polska chciałaby wnieść swój wkład w budowę Centrum. Oczekuję od Pana propozycji nie później niż do końca stycznia 2016 roku” – kończy swój list słowacki szef MON.

Pismo zostało przesłane do wiadomości obu Premierów Polski i Słowacji, a także Kwatery Głównej Najwyższego Dowódcy Sił Sojuszniczych NATO.

Niecałe 2 tygodnie temu ludzie Antoniego Macierewicza w asyście Żandarmerii Wojskowej weszli do Centrum Kontrwywiadu NATO. Rozpruto sejfy i przejęto dokumenty ośrodka. Odwołany dotychczasowy pełnomocnik ds. utworzenia centrum płk Krzysztof Dusza. Wszczęto wobec niego postępowanie kontrolne. Wcześniej nowy szef SKW Piotr Bączek zawiesił finansowanie ośrodka, odebrał mu samochody i odwołał spotkanie, po którym ośrodek miał uzyskać prawną zdolność do działania.

Pozytywna wiadomość jest taka, że Słowacja póki co nie grozi nam wypowiedzeniem wojny, którą pewnie mogłaby wygrać, gdyż nasz kontrwywiad zupełnie rozłożony przez Macierewicza pewnie nie zauważyłby, że Słowacy opanowali już Kraków i maszerują na Warszawę.

Przede wszystkim list słowackiego ministra dowodzi, że polski rząd to banda kłamców, gdyż w tej sprawie kłamali w żywe oczy wszyscy przedstawiciele rządu jacy zabierali głos. Przykre to, ale niestety prawdziwe. Natomiast ludzie Macierewicza pdobnie jak kiedyś w Chicago przyjaciele Al’Capone, potrafią rozpruwać sejfy. Jak minister Antoni zorganizuje jakiś skok na bank, umiejętności te z pewnością będą przydatne.

Na podstawie radia ZET i własnych obserwacji ministra i jego zachowań.

Po fali krytyki Macierewicz szefem centrum mianował Mariusza Maraska, dawnego posła ZChN i weryfikatora WSI. Także i on nie ma żadnego doświadczenia w pracy kontrwywiadowczej.

AJ

www.wyszperane.info

 

7 Komentarze

 1. PiS kłamstwem stoi ! Tylko kłamać PiSowcy potrafią. Co nie powinno dziwić, jesli na czele tej formacji jest kliniczny psychopata, a co za tym idzie patologiczny kłamca.
  Co dziwi, to takie osoby Jak Edward Dusza i inni tak mocno popierający notorycznych kłamców. Niestety ale musimy z tego wyciągnąć pewne wnioski.
  Ja osobiście nie pije alkoholu, to też unikam towarzystwa pijaków i alkoholików. Nie kradne, to unikam złodzieji, nie gwałce to unikam gwałcicieli i zwyrodnialców. Nie kłamie, to unikam towarzystwa kłamców, To taka prawidłowość w życiu. A Pan Dusza i jemu podobni, bardzo garnie się do i broni patologicznych kłamców z PiS. Jaki z tego wniosek??

 2. Jeżeli nienawiść Wasza wynika i z waszego wyglądu, to tylko wam współczuć.To WY jesteście chorzy a nie Pan Macierewicz. Walcie dalej swoimi pustymi głowami w beton.Może to coś wam nienawidzący Macierewicza pomoże.

  • Widać ktoś chciał epatować zza węgła swoim chamstwem. Polecamy więc fachowe niezależne opinie o Smoleńsku, gdzie Macierewicz, niestety nie wygląda dobrze, jako organizator – wspólnie i w porozumieniu – kłamstw. U nas nienawiści nie ma. Tak tylko niektórzy chcą nienawiścią zakrzyczeć prawdę. Miło by było, gdyby osoby takie waliły (dla otrzeźwienia) najpierw w lustra…

 3. Gdzie są moje komentarze, podobno walczycie o demokrację, wolność słowa i takie tam inne idee.
  Odpowiedz – Tak to prawda, ale nie lubimy naszych przeciwników, nikt nie będzie nam mówił, że …… bo to my mamy rację. Hahahaha.

  • Wolność słowa nie oznacza wolności zajmowania czasu czytelnikom czymkolwiek. Redakcja stara się jednak zachować poziom dyskusji. Z tym zwolennicy PIS mają kłopoty. Chcą pokazać, że wszyscy są nierozgarnięci, co nie od nich.

 4. Wam tam, za Wielką Wodą można pozazdrościć. My tutaj jesteśmy zawracani nocnymi ustawami do PRL-u. Twarzą tej niewyobrażalnej ( do 25-go października ub. roku ) rozpierduchy Trybunału Konstytucyjnego jest były prokurator stanu wojennego niejaki Piotrowicz, który sądził opozycję demokratyczną.

Comments are closed.