Lubnauer będzie kandydować na przewodniczącą Nowoczesnej

0
273

Kandydatka na stanowisko przewodniczącej ‘Nowoczesnej” podkreślała, w czasie konferencji prasowej, że dla opozycji potrzebny jest nowy impuls, który poprawi sondażowe notowania opozycji. Ponadto widoczna jest potrzeba zmiany, która da nowy impuls do jednoczenia się środowisk opozycyjnych. Ona jako kandydat zapowiada wysiłki zmierzające do budowy jedności po stronie opozycji.

Kandydatka podkreśla, iż konkurencja, to DNA liberalizmu. Konkurencja jest potrzebna także partiom politycznym. Lubnauer w trakcie konferencji prasowej pytana była o reakcję Ryszarda Petru, który mówił, iż zaskoczony był tym, iż ona kandyduje. Każdy z nas zastanawiał się co zrobi – odpowiada.

Kongres Wyborczy w Nowoczesnej już w najbliższą sobotę.  Walka wyborcza rozstrzygnie się więc już pod koniec tygodnia. Partia posiada dwóch silnych kandydatów na stanowisko przewodniczącego, kto wygra przekonamy się w sobotę.

 

Lubnauer mówiła, iż jest patriotką „Nowoczsnej”, niezależnie od tego co się stanie będzie ona pracować dla tego projektu. Nowoczesna chce być wyrazicielem polskiej klasy średniej, której interesy w tej chwili każdego dnia zdradzane są przez Prawo i Sprawiedliwość, aby stać się ikoną klasy średniej być może potrzeba nowej twarzy- przekonuje Lubnauer. Sondaże wskazują, że wyborcy mają do mnie zaufanie. Kandydatka pragnie zaufanie to przekuć na zaufanie do partii.

AJ

Foto: Twitter

Wideo: POLITYKA bez RETUSZU

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: