List Otwarty do Marka Rudnickiego, kandydata do Senatu

8
821

Chicago 21 sierpnia 2019

Panie!

Wiem, co potwierdziło wielu moich znajomych, iż jako lekarz, cieszył się Pan w Chicago, dobrą opinią. Zastanawiam się, kieruje takimi ludźmi jak Pan, którzy na stare lata, postanowili rozmienić na drobne, pewien autorytet jaki sobie wypracowali? Chęć posiadania władzy? Narcyzm? Na te pytania musi Pan sobie, sam odpowiedzieć.

Mieszkając w Chicago kandyduje Pan do Senatu RP z list Prawa i Sprawiedliwości.

Pytam więc?

Czy jako szanowany w Chicago lekarz, będzie Pan miał odwagę spojrzeć w oczy, polskim pacjentom onkologicznym, którzy jako jedyni w Unii Europejskiej nie mają refundowanych nowoczesnych, ratujących życie, terapii ? Pisaliśmy o tym na naszych łamach. Czy spojrzy Pan w oczy tysiącom innych polskich pacjentów, gdyż rządy Pana partii Prawa i Sprawiedliwości doprowadziły do  kompletnego załamania w publicznej służbie zdrowia Co im pan powie?

Czy będzie Pan miał odwagę spojrzeć w oczy rodzicom, którzy obecnie wnoszą zbiorowy pozew przeciw Polsce, w związku z reformą minister Zalewskiej? Czy spojrzy Pan w oczy zestresowanym polskim nastolatkom, którzy dzięki reformie wprowadzonej przez Pana partię nie mogą dostać się do szkoły średniej?

Cy będzie Pan miał odwagę spojrzeć w oczy polskim sędziom szkalowanym przez trolli kierowanych  z ministerstwa w rządzie, z którym się Pan przecież identyfikuje?

Czy będzie Pan miał odwagę spojrzeć w oczy tysiącom polskich manifestantów, którzy, w ostatnich latach bronili Trójpodziału władzy w Polsce?

Czy będzie Pan miał odwagę spojrzeć w oczy ofiarom Afery SKOK Wołomin, zrobionej, przez Pana kolegów partyjnych?  Czy spojrzy Pan w oczy tym ludziom, którzy często, stracili oszczędności swojego życia?

Czy jako senator, podobnie jak pani Anders, zamieni Pan Kancelarię Sejmu, w swoje prywatne biuro podróży? Gdzie jako senator, jeżeli zostanie Pan wybrany, będzie Pan mieszkał? W Chicago, czy w Polsce?

Pytania można mnożyć, Pana koledzy partyjni spowodowali dziesiątki innych afer, zajmowali się rozkradaniem polskich funduszy publicznych. Dobrze wie Pan o tym, przecież czyta Pan gazety.

Wierzę, iż wyborcy w Warszawie uratują resztki Pana chicagowskiego autorytetu i nie wybiorą Pana do Senatu, nie będzie Pan musiał się identyfikować, z kryminalną działalnością, wielu Pana partyjnych kolegów.

Nie liczę na odpowiedź od Pana, gdyż na wiele postawionych tu pytań, na przykład w sprawie SKOK Wołomin, odpowiedzi mógłby udzielić za pomocą wyroku, niezależny od władzy politycznej sąd. Takich sądów zaś w obecnej Polsce nie ma, dzięki Pana partii, nie ma.

Foto: Złoty Otis.pl

Z  życzeniami wyborczej porażki

Andrzej Jarmakowski

8 Komentarze

 1. Pan Rudnicki kandyduje do senatu jako przedstawiciel polonii, to gdzie ma mieszkac jak nie wsrod polonii? Pan Rudnicki ma takie osiagniecia na polu medycyny i ratowania zycia ludzkiego, ze nie musi odpowiadac jakiemus ZERU jarmakowkiemu.

  • Czyżby p. Dr Rudnickiej brakło kasy na przelot do Polski, a może podobnie jak p. Anders wykorzystywała nazwisko gen Andersa i kasę podatników polskich, sama dla Polski nigdy nie pracując! Przypomniało jej się na stare lata! To świadczy o kulturze takich osób! Polonia nie pracuje na rzecz podatników polskich, więc czego oczekuje, może kasy z Polski? Nie jest Was wstyd, mając świadomość, że gro Polaków musi ciężko pracować by mieli gdzie mieszkać, by utrzymać rodzinę! Jeżeli tak Państwu tęskno to zapraszamy do Polski, tu jest wspaniałe, nawet dają kasę na dzieci, więc nie narzekać, zamieszkać w Polsce i tu startować! Wstyd, wstyd, wstyd!

  • Odpowiedz do Aleksandra: Skoro pan Rudnicki ma reprezentowac Polonie to dlaczego ma mieszkac w Polsce
   – aby REPREZENTOWAC POLONIE? Ty masz chyba IQ 32.

   • U ciebie zdaje sie jest recours of the mind . Żaden Rudnicki z Chicago nie powinien być senatorem ! Dosyć było blamażu z Andersówną. Pisowcy nie wiedzą co robić chwytają się zatem tricków na ktore chcą nabrać ten ich ciemny lud.

 2. Nie istnieje specjalny i oddzielny senator dla Polonii. O ile me wiadomo dr Rudnicki jest kandydatem do senatu z okręgu warszawskiego (podkreśla to A.Jarmakowski) i chyba powinien mieszkać w tym okręgu. W wyborach do sejmu i senatu Polonia na całym świecie zawsze głosuje na kandydatów z okręgu warszawskiego.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: