Jarosław Kaczyński, który słynie z eleganckich form typu mordy, kanalie z rękami we krwi mojego brata, był uprzejmy pozwać Lecha Wałęsę, którego starał się zastąpić tymże bratem. Wyjątkowa ta grzeczność Ludzkiego Pana wstrząsnęła nim gdy Lech Niekaczyński zapodawał, że katastrofę smoleńską spowodował pan Jarek w czasie rozmowy telefonicznej z Bratem Pomnikowym. Wielu ludzi podchwyciło ten koncept, że w czasie tej rozmowy Jarosław K. kazał lądować za wszelką cenę…

Organizatorzy

Wielokrotnie starałem się tłumaczyć, że rozmowa telefoniczna nie powoduje katastrofy tylko wcześniejsze działania na rzecz rozbicia systemu eksploatacyjnego, co było dokonywane przez obu Braci przy wsparciu klaki takiej jak generał Błasik. Ludzie mają to do siebie, że szukają bezpośredniej przyczyny, a nie jakichś głębszych rozważań systemowych. Wiedzą jednak, że żadnego zamachu, którym karmili nas ci ludzie – nie było. Zresztą z niedostatecznej wiedzy wynikało uchylenie przez sąd pytania strony dotyczącego traktowania pilotów wcześniej.

Tutaj, i nie tylko pisałem, że katastrofę spowodowali obaj Bracia pokazując pilotom, kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych czy też służbom, że prezydent nie jest pakunkiem. Jest to infantylne pojmowanie władzy, przez ludzi którzy zaszli za wysoko. Po wypadkach i katastrofach tacy ludzie poszukują winnych, terroryzując też ich przy pomocy klaki, którą dobierają z ludzi sterowalnych. Takim podobają się np. chamskie zagrywki z kiczowatymi pomnikami i wmawianie bzdur o tym, że akurat brat wodza był największym prezydentem, choć przed katastrofą nic na to nie wskazywało. Pomniki muszą być zanim historia oceni tę postać, bo brat tak chce!!!! Ten co tak atakował nepotyzm!

Na rozprawie Lech Wałęsa zjawił się w koszulce z napisem konstytucja, jako wspierający tę akcję obywatelską. Wzbudziło to kpiny powoda. Miał on też okazję pokazać swoje myślenie, wyrażając żal, że zrobił Wałęsę (noblistę) prezydentem. Zrobił to odpyskowując na stwierdzenie Prezydenta, że żałuje, że go wypromował. Żądał też od policjantów interwencji z powodu nazwania go panem Jarkiem, którym był 40 lat temu.

Powód przedstawił się jako prawnik. Niestety, zachowanie i ocena kwalifikacji intelektualnych wybitnego człowieka – elektryka Lecha Wałęsy, który reprezentuje wielu wybitnych ludzi, nie przyniosły chwały temu zawodowi. Nie jest jak widać prawdą, że klient w krawacie (nawet wzruszającym – czarnym) jest mniej awanturujący się. Chodzenie na dwa groby kilkanaście razy w miesiącu to jakiś obłęd, jak i opowiadanie o tym w sądzie.. Czyż ja bym się odważył tak zajmować swoją żałobą cały kraj? Po co?

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek pozwoliła sobie – z kamienną twarzą, jak zwykle – na taki atak na sąd: wielu Polaków mogło zobaczyć, w jaki żenujący sposób sąd w Gdańsku prowadził proces o ochronę dóbr osobistych Jarosława Kaczyńskiego; brak reakcji sądu na kolejne inwektywy Lecha Wałęsy, każe postawić pytanie o obiektywizm tego procesu.

O atakowaniu moich dóbr osobistych przez powoda napisałem raz w artykule Pan kłamie i obraża mnie panie Kaczyński. Pisałem o innych ekscesach wywoływanych przez działania powoda, jak choćby awantury smoleńskie czy trwamowe. Teraz mamy nowe osiągnięcie: “Przetrwaliśmy czas rozbiorów, i brunatne zło. Komunistów i lewaków. Genderowe dno. Od dżihadu ocalimy świat kolejny raz. Tylko Panie miej w opiece nas!” – to jedna ze zwrotek utworu “966” Lecha Makowieckiego. Nauczycielka szkoły z Sycowa kazała śpiewać to uczniom trzeciej klasy gimnazjum.

Powodowanie sytuacji bezprawnych stało się normalną rzeczą…Obrażanie i pouczanie wszystkich jest stałym punktem zachowań Jarosława Kaczyńskiego, a i Lechowi K. zdarzało się np. spieprzaj dziadu do niewinnego człowieka. Ułaskawienie niewinnego na samym początku też pokazuje rzeczywisty stosunek do prawa. Bezczelność i samowola wspierane kłamstwem doprowadziły nawet do ubliżającego Warszawie zawłaszczenia placu Piłsudskiego i ubliżającego wszystkim traktowania Marszałka. Opisałem to w poprzednim artykule.

W tym kontekście wytaczanie procesu Lechowi Wałęsie w sprawie dóbr osobistych za stwierdzenie czegoś bliskiego prawdzie jest po prostu żałosne. Skandaliczne są rozpoczęte przez akolitów powoda podchody przeciwko sędzi, a właściwie próby jej zastraszania. W czasie procesu była mowa o powodowaniu takiej atmosfery przez powoda, choć ten twierdził, że nikomu nie kazał. Jak wiadomo np. Beata Mazurek sama z siebie emituje komunikaty jak wyżej, podobnie jak pokazania sędzi w koszulce z napisem konstytucja.

RAFAŁ WODZICKI, ekspert eksploatacji

4 Komentarze

  1. Niniejszy tekst został opublikowany jako komentarz do mojego komentarza do wypowiedzi posła Gryglasa z podpisem Magdalena Ogórek, którą określiłem jako propaganda TVPInfo z inwokacją WON PROPAGANDO… Po czym konto zostało zdezaktywowane. Okazało się, że jest jeszcze ileś podobnych.
    Oczywiście żadnej propagandy tu nie ma, tylko opis wydarzeń.

  2. Wyrok zapadł: Wałęsa ma przepraszać Jarosława K., który ubliża na prawo i lewo. A sędzia miała być niedobra dla PIS, jak rzekła rzeczniczka….

  3. Dziś mamy sprawę Arabskiego, który podobno tak źle zorganizował wylot, że aż strach! Kary więzienie dla niego chce prokuratura, która zlekceważyła publikowane w PFP ekspertyzy na remat przyczyn katastrofy!!! Cytowane w memie wypowiedzi Kaczyńskich to chyba jakieś fałszerstwo!

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: