Łapanka

0
173


Niewiele pisaliśmy o obchodach rocznicy wybuchu II wojny światowej.  W demokratycznych krajach jest tak, że każdym rocznicowym obchodom towarzyszą rozmaite manifestacje. Jedni są za, inni przeciw.  Nie chodzi nam tutaj, aby oceniać słuszność konkretnych działań. Ludzie mają prawo manifestować swoje przekonania, jak nie mają racji. Policja nie jest od tego, aby oceniać kto ma rację.

Tutaj zobaczymy policyjną łapankę, trochę taką przypominającą działanie Gestapo w czasie II wojny światowej. Policja w dzisiejszej Polsce nie jest organizacją pilnującą porządku i przestrzegania prawa. Dzisiejsza policja w Polsce jest organizacją przestępczą, pilnującą interesu PiS-u. Nagranie wideo pokazuje, czym naprawdę jest dzisiaj policja w Polsce. Kto zakłada policyjny mnudur, aby pilnować interesów pisowskiego państwa? Jak wygląda to państwo PiS, w interesie którego zorganizowano uwiecznioną na wideo łapankę?

Sytuację w Polsce, zachowanie wielu Polaków podsumowała Manuela Gretkowska wybitna pisarka, która stwierdziła: „Polacy tak lubią, po swojemu, staropolsko, w słomianych łapciach i gaciach, dupcyć po bożemu i dawać tej dupy każdemu, kto ją posmaruje 500 plus, albo obietnicą zbawienia (…)

Polska to kartoflany kraj pełen zapijaczonych buraków, agresywnych mizoginów i wąsatych Januszów, księży pedofilów i idiotów polityków„

Jak popatrzyć na tych policjantów, to oni tacy właśnie są, wykonają każde idiotyczne polecenie. Dadzą dupy każdemu kto ją posmaruje.  Jak popatrzeć na tych policjantów są oni reprezentantami narodu, tak trafnie opisanego przez odważną pisarkę.

Przykre, ale prawdziwe. I pamiętajcie, iż rację miał Napoleon Bonaparte, który stwierdził, iż prawda nie obraża.  Taki obrazek pokazujący jaka jest dzisiejsza Polska coraz bardziej podobna do Białorusi i Rosji Putina!. Stwierdzenie Gretkowskiej nie jest obraźliwe, gdyż prawda nie obraża.

Foto: natemat/pl

Wideo: Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: