Kongres Ryzyka Bankowego: 7 listopada 2018 r.

0
303

7 listopada 2018 roku, po raz trzynasty odbędzie się Kongres Ryzyka Bankowego, organizowany przez Biuro Informacji Kredytowej. Wszystkich zainteresowanych do oglądania transmisji na żywo na stronie www.kongresryzyka.pl

Kongres to wydarzenie na najwyższym poziomie organizacyjnym i merytorycznym. Tradycyjnie patronat merytoryczny objęły następujące instytucje: Narodowy Bank Polski, Bankowy Fundusz Gwarancyjny, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Związek Banków Polskich. Wśród prelegentów, jak i w gronie licznych gości zasiądą przedstawicieli polskich finansów, bankowości i instytucji publicznych.

– Tegoroczne spotka­nie poświę­co­ne będzie blockchain, nowym technologiom i rozwiązaniom, a także nowym wyzwa­niom w zarzą­dza­niu ryzy­kiem w sekto­rze banko­wym, w ujęciu makro- i mikro ekonomicznym – mówi w rozmowie z MarketNews24 dr Mariusz Cholewa, prezes BIK.

W trakcie trzech paneli, biorący w nich udział liderzy odpowiedzą na pytania, dokąd zmierza bankowość, czy sztuczna inteligencja i boty już obsługują klientów, w czym wyręczają nas dziś najnowsze technologie, poruszymy także ważny dla BIK wątek blockchain.

Program XIII Kongresu Ryzyka Bankowego oraz transmisja na żywo, która startuje 7.11. br. o 9:30 na stronie www.kongresryzyka.pl

Foto:: biznes.interia.pl|

 

Wideo: @MarketNews24