Kompromitująca wpadka Kurskiego

0
421

Czasami propaganda w państwach totalitarnych notuje kompromitujące wpadki, Pamiętam, jak w komunistycznej prasie ukazały się sprawozdania z Chicago, kiedy to polonijna organizacja POMOST miała bojkotować prymasa Polski księdza kardynała Józefa Glempa, który odwiedził Polonię i Bazylikę na Jackowie, w dawnej już niestety, polonijnej dzielnicy w Chicago. W prasie ukazało się sprawozdanie, nawet cytowano transparenty jakie rzekomo się pojawiły przed kościołem. Problem polegał na tym, iż w ostatniej chwili Prymas Glemp odwołał wizytę i nie przyleciał do Chicago. Niestety, nie zdążono już wycofać artykułów z druku i tak komentowano i opisywano w komunistycznej prasie bojkot, i wizytę, której zwyczajnie nie było.

Obecnie identyczną wpadkę zanotowała szczujnia Kurskiego, nie wiadomo dlaczego nazywana telewizją publiczną.  Po przekazaniu na szczujnię Kurskiego 2 miliardów złotych, propagandziści Prawa i Sprawiedliwości dwoją się i troją, aby pokazać, że w służbie zdrowia jest cacy.

Mieszkańcy Kielc byli zaskoczeni, kiedy zobaczyli w telewizji, znanego i cenionego w w mieście profesora Gódźa, który w samych superlatywach mówił o pisowskich rozwiązaniach w służbie zdrowia.  Profesor jest popularną w mieście osobą,  mieszkańcy przecierali oczy ze zdziwienia. Na ekranie widzieli bowiem zupełnie inną osobę.  Po prostu kogoś podstawiono i udawano, że mówi profesor.  Wielu pękało ze śmiechu, widząc ordynarną podróbkę szczujni Kurskiego.

W ogóle w sprawie służby zdrowia PiS dostaje szału. Ludzie masowo na ścianach budynków wieszają zdjęcia posłanki PiS, Lichockiej, pokazującej w Sejmie środkowy palec chorym na raka.

Telewizja Kurskiego jedzie po bandzie totalnie, kłamstwo goni kłamstwo! Każdy dzień, każda godzina przynosi nowe przykłady.

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: