Komendancie Policji, niech Pan nie liczy na dostatnią starość

0
696


Wysłuchałem wczoraj wystąpienia w Senacie,  Komendanta Głównego Policji, Pana Jarosława Szymczyka.  Słuchając tego wystąpienia wracały obrazy z przeszłości. Przypomniałem sobie poranek w celi w Strzebielinku, gdy w więziennym głośniku słuchałem wystąpienia generała Wojciecha Jaruzelskiego. Gdy skończył Pan, zacząłem zastanawiać się, które z tych wystąpień było bardziej zakłamane, bardziej cyniczne, bardziej obrzydliwe.  Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Z pewnością Pana wystąpienie zaliczę do pięciu najbardziej zakłamanych jakie przyszło mi, w moim życiu wysłuchać.

Skarżył się Pan na agresywny tłum obrażający Pana policjantów. Proszę Pana, ludzie słusznie was obrażają, gdyż policja ścigając tęczowe flagi, z którą fotografuje się papież Franciszek, nie walczy z przestępczością, nie łapie mafiosów, tylko wykonuje zlecenia polityczne i wy jesteście policją polityczną, jak siepacze Łukaszenki na Białorusi. Pana policjanci łapią urojonych, stworzonych przez państwo PiS, przeciwników politycznych. Reżim PiS ich potrzebuje i Pan wykonuje to zlecenie.

W trakcie procesu Norymberskiego oskarżeni tłumaczyli się, iż wykonywali tylko rozkazy. Nie przeszkodziło to w ich skazaniu.Proszę to dobrze zapamiętać!

Wybaczy Pan, nie będę wdawał się w polemikę z Panem, gdyż nie jest pan dla mnie żadnym partnerem do dyskusji. Pragnę tylko powiedzieć jakie będą konsekwencje Pana działań. Pragnę zapewnić Pana, że dopilnujemy tego jako naród. Przecież wie Pan, iż władza PiS nie będzie trwała wiecznie. Zapewne dostrzega Pan, jak ten system, zaczyna się walić, zaś Zachód jakby zrozumiał, że bronić musi wartości, które stworzyły rodzinę Wolnych Narodów Świata.

Dlatego dopilnujemy tego, aby winni masowego łamania praw człowieka, po ponownym odzyskaniu niepodległości przez Polskę, po pokonaniu pisowskiej dyktatury zasiedli na ławie oskarżonych i odpowiedzieli karnie za swoje czyny.

Niech ma Pan odwagę, powiedzieć podległym sobie policjantom, iż uczestniczący w gnębieniu narodu, iż pozbawieni zostaną przywilejów emerytalnych.  Niech to będzie jasne dla wszystkich. Wolna Polska to uczyni, proszę nie być zaskoczonym takimi decyzjami. I dopilnujemy polityków, aby tego dokonali.

Zapewne dostrzega Pan, iż idą zmiany! Prawda jest taka, iż dzisiaj Polska nie spełnia kryteriów członkostwa w Unii Europejskiej i jej prawo głosu winno zostać zawieszone. Także NATO winno rozważyć zmianę strategii i domagać się od członków, przestrzegania demokratycznych standardów.  Oburza mnie fakt, iż młodzi Amerykanie mieliby bronić jakiejś polskiej satrapii. To się nie stanie.

https://www.youtube.com/watch?v=WQsxkMjBnE0&t=787s

Ze swojej strony zapewniam Pana, iż niedługo będzie to możliwe, aby ludzi, czynnie uczestniczących w ograniczaniu swobód obywatelskich pozbawić prawa wjazdu do USA i krajów sprzymierzonych. To samo winno dotyczyć Unii Europejskiej.

Doprawdy nie ma dla mnie znaczenie, czy na polecenie polskiego świra, Antoniego Macierewicza w mundury policjantów przebierani są wojacy z WOT. To już wasza sprawa kogo, za kogo przebieracie.  Nie zmieni to Waszej odpowiedzialności.

Zgadzam się z tymi komentatorami, którzy przypisywali Panu jeden sukces, polegający na tym, iż działania policji ludziom, podobnie jak w stanie wojennym, kojarzą się z działaniami Gestapo.   Wątpliwy to jednak sukces. Uprzejmie Pana proszę, aby nie liczył Pan na spokojną, dostatnią starość.

Foto: wietrzne radio.com

Andrzej Jarmakowski

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: