Kolejne kłamstwo Kurwizji

0
2170


Polska, tak zwana telewizja publiczna, powszechnie zwana „Kurwizją” każdego dnia dostarcza przykładów, zwyczajnych, pospolitych kłamstw, podłych manipulacji. Przyzwyczailiśmy się już do tego, nikt przyzwoity nie pokazuje się w tym okienku.

Już tylko czasem tylko reagujemy. Dzisiaj  jeden przykład, z niezmiernie przykrego widowiska jakim było spotkanie G-20. Oglądanie relacji z tego przedstawienia, ze spotkania prezydenta USA z Putinem było dla mnie wyzwaniem. Relacja z tego przykrego widowiska, gdzie informacje o stanie demokracji w Rosji miały być Fake News, na długo pozostaną w pamięci i będą wyzwaniem! To inna sprawa. FOX News może sobie podać ręce z Kurwizją i agencją TASS. Jak powiedział jeden z liderów opozycji w Kongresie było to kilka najgorszych dni w historii amerykańskiej polityki zagranicznej.

Jednak Polaka Telewizja PiS, nie może przepuścić żadnej okazji, aby dowalić Tuskowi. Zawsze trzeba pogrążyć Donalda Tuska. Przez cały dzień Kurwizja PiS informowała jak to Trump, pewnie na prośbę Kaczyńskiego, nie podał na G-20 Donaldowi Tuskowi ręki. Okazało się to oczywiście nieprawdą, TVP jak zwykle skłamała, nic takiego nie miało  miejsca.

A swoją drogą to PiS buduje wokół siebie mit ugrupowania antyrosyjskiego, oburza, gdy ktoś chce znosić sankcje wobec Rosji za aneksję Krymu, opuszcza posiedzenie Rady Europy! Jak więc ci pożal się Boże reprezentanci Polski, ci hipokryci, kłamcy pospolici, patrzyli na to spotkanie Trumpa z Putinem, z potem na ten uścisk z północnokoreańskim kacykiem? Nic Wam to nie dalo myślenia?

Oczywiście TVP kłamała, bredziła. Któż to sprawdzi? Ot jedno kłamstwo więcej. Jedno kompromitujące spotkanie z Putinem więcej, jedna brednia więcej w TVP PiS, jeden więcej kretyński pasek? Nasza rzeczywistość staje się takim zakłamanym obrazem, namalowanym przez współczesnych Goebbelsów.

A swoją drogą Jareczek Kaczyński jako ojciec roku! Już tylko Kurskiemu pozostanie stwierdzenie, że Ziemia jest płaska.

AJ

Wideo: @Zbyszek G

Foto: Facebook.com

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: