Babcia oskarżona o zamordowanie wnuczki

1
396

61-letnia Alfreda Giedrojc z Oak Lawn jest oskarżona o brutalne zabójstwo swojej 5-miesięcznej wnuczki Vivian Summers. Dziecko zostało przez nią kilkakrotnie uderzone ciężkim młotem, a kiedy okazywało jeszcze oznaki życia, babcia podcięła jej gardło nożem kuchennym. Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę, 6 października, około 11 rano.

Wnuczkę zostawił w domu Giedrojców jej ojciec. Pomagał w remoncie domu po drugiej stronie ulicy, który także należy do rodziny Giedrojc. Dziadek dziecka wyszedł na chwilę z ich posesji, by też doglądnąć tego remontu. Wtedy babcia przystąpiła do akcji… Prawdopodobnie planowała to morderstwo, ponieważ w nocy schowała młot w szafie w pokoju.

Na razie nie wiadomo, co było motywem tej zbrodni i czy Alfreda Giedrojc ma w historii swojego życia chorobę psychiczną. W poniedziałek postawiono jej zarzut morderstwa pierwszego stopnia i zatrzymano w areszcie bez możliwości zwolnienia za kaucją.

Giedrojc przebywa w Stanach od 1983 roku. Jest naturalizowaną obywatelką USA. W sądzie korzystała jednak z pomocy polskojęzycznego tłumacza.

 

Potem policja w Oak Lawn zaprzeczyła jakoby podejrzana wcześniej chorowała psyhicznie.

chi-alfreda-giedrojc-20131007

Alfreda Giedrojc. Foto: Oak Lawn Police Department

1 Komentarz

  1. Wyglad ma sluchaczki radia co ma ryja lub pani usienki kochanej do kompletu brak berecika mocherowgo z antenka do odbioru tv trfam

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: