Kolejna kompromitacja senator Anders

1
2059

Anna Anders pełni obecnie funkcję polskiej senator z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Na polityk spadła właśnie niemała fala krytyki, powodowana jej fotografią, która trafiła do sieci. Internauci nie szczędzili działaczce gorzkich słów, twierdząc nawet, iż „jej ojciec się w grobie przewraca”. 

Anna Anders pozostaje nie tylko członkinią Senatu, ale także sekretarzem stanu w KPRP oraz pełnomocniczką Mateusza Morawieckiego ds. dialogu międzynarodowego. Polityk jest więc naprawdę wpływową osobą, której poczynania obserwują światowe media i opinia publiczna.Anna Anders zmiażdżona za kontrowersyjne zdjęcie z włoskim politykiem Kiedy więc na jednym z portali społecznościowych opublikowano fotografię szeroko uśmiechniętej Anders z Matteo Salvinim, będącym obecnie twarzą oraz liderem włoskich nacjonalistów, w sieci zawrzało. Internautów rozsierdziła zarówno fotografia, jak i słowa, które senator wypowiedziała na temat działacza, określanego często mianem „nowego Mussoliniego”.  – Salvini jest czarującym człowiekiem.

Prezes również odniósł pozytywne wrażenie – stwierdziła otwarcie polityk, nie ukrywając fascynacji wicepremierem z Półwyspu Apenińskiego. Włoski lider nacjonalistów rzeczywiście spotkał się podczas swej wizyty w Polsce nie tylko z Anders, ale także Mateuszem Morawieckim oraz Jarosławem Kaczyńskim. Miał z nimi omawiać szczegóły ewentualnej współpracy między krajami oraz reprezentowanymi partiami politycznymi. Fakt ten wywołał oczywiście wśród opinii publicznej bardzo skrajne emocje.  Wściekli internauci przypominają Anders życiorys ojca  Największa krytyka za bardzo radosne powitanie Salviniego w Polsce spadła jednak nie na prezesa PiS oraz premiera, a na senator. Dlaczego? Wielu internautów przypomina w komentarzach na portalach społecznościowych, że jej ojciec z wielkim oddaniem walczył między innymi z włoskimi faszystami, dlatego nigdy nie powinna wykonywać podobnych gestów oraz pozować do tego typu zdjęć. Sama polityk nie odpowiedziała na ich burzliwe oskarżenia i gorzkie słowa. 

– Ojciec w grobie się przewraca. Wstyd i hańba!!! – napisał jeden z użytkowników Twittera, udostępniając zdjęcie Anders z Salvinim. – Ojciec pod Monte Cassino pot, łzy i krew swoją i swoich żołnierzy przelewał, z nazistami i faszystami walczył, a teraz córeczka, z szerokim i promiennym uśmiechem na twarzy, ramię w ramię z ich następcami. Tego nie da się wytłumaczyć – dodał po chwili kolejny, także nie ukrywając wściekłości oraz ogromnego zawodu wobec postawy polskiej senator.

Od redakcji: Senator Anders nie po raz pierwszy kompromituje Polonię w USA. Przypomnijmy jej kosztowne podróże, senator Senat zamieniła w prywatne biuro podróży, szeroko informowaliśmy na ten temat. Życie generała Andersa było zaprzeczeniem idei i poglądów takich ludzi jak włoski faszysta i miłośnik Putina Matteo Salviini. Senator Anders kompromituje swoim zachowaniem chicagowską Polonię,choć to nie Polonia ją wybierała.

Foto: se.pl

Wideo i tekst: @Nowości24h

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: