Kolejne kłamstwa komisarza d/s propagandy Jacka Kurskiego

0
177

Nie od dzisiaj wiadomo, że poseł Krzysztof Brejza należy do czołowych przeciwników bandyckiej partii Jarosława Kaczyńskiego. To wróg publiczny numer jeden. Kiedy wybuchła afera z farmą trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości, komisarz d/s propagandy PiS, naczelny kłamca państwa PiS postanowił rozpocząć działania, aby odwrócić uwagę opinii publicznej od afery związanej z działaniem grupy przestępczej w tak zwanym Ministerstwie Sprawiedliwości.

Od czego telewizja, zaczęto więc informować o rzekomej aferze fakturowej w Inowrocławiu. W telewizji publicznej emitowany zakłamane materiały. Zapomniano dodać o podstawowych szczegółach dotyczących tak zwanej „afery fakturowej”, otóż poseł Brejza nie jest sprawcą tej afery.

Zarzuty postawiono komu innemu, a mianowicie osobom związanym z Solidarną Polską Jarosława Gowina. Sprawa dotyczy na przykład Ireneusza Stachowiaka, polityka z partii Gowina i Pani z nim związanej, której zresztą postawiono zarzuty.  W telewizji publicznej Kurskiego wygadywano niestworzone rzeczy, że Inowrocław to folwark Brejzy i inne brednie. Afera dotyczy zupełnie kogo innego. Cóż Jacek Kurski jest czołowym polskim łajdakiem.  Yo nie jest jakiś brzydki język, gdyż „określenie” łajdak, jest najdelikatniejszym jakie można użyć w odniesieniu do Jacka Kurskiego!

Zwróćmy uwagę na jeszcze jeden element, bezpośrednio nie związany z atakami telewizji publicznej na posła Brejzę. Otóż polonijne programy radiowe pełną garścią korzystają z materiałów szczekaczki Kurskiego o nazwie Radiowa Agencja Informacyjna.  Polonijne audycje radiowe to także instytucje łajdackie,  o czym nie można zapominać, to propagandowe szczekaczki PiS. Brejza zamierza pozwać TVP do sądu, ale to chyba w obecnej Polsce działanie retoryczne. W Polsce PiS, nie ma obecnie wolnych sądów, które mogłyby bezstronnie rozpatrzeć taki pozew.

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: