Kilka pytań do zwolenników Dudy

0
18


Czy rzeczywiście wydaje się wam, że Duda jest mężem stanu z wizją dla Państwa i narodu? Czy Duda chronił was i Konstytucję przed szaleństwami i głupotą władzy? Nie. Zupełnie odwrotnie. Duda łamał wielokrotnie ustawę zasadniczą i wspierał władzę w niszczeniu państwa prawa. Nie przeszkadza wam to?

Czy jest to człowiek, o którym w Polsce i na świecie możecie z dumą mówić, że to “nasz prezydent”? Nie. Czy przez ostatnie 5 lat Duda zrobił coś szlachetnego dla naszego narodu, poświęcając własną popularność i polityczny kapitał? Nigdy. Czy kiedykolwiek pokazał, że dobro narodu jest dla niego ważniejsze od jego osobistych interesów i ambicji? Nie. Odwrotnie. Duda podzielił nasz naród, skłócił społeczeństwo dla własnych korzyści, szczuł na niewygodnych dla jego opcji politycznej sędziów. Nawoływał nawet do “oczyszczenia” środowiska sędziowskiego, powołując na sędziego TK byłego prokuratora komunistycznego, Piotrowicza. I to jest ten mąż stanu, na którego chcecie oddać głos? Czy Duda dokonał czegoś, z czego możecie być dumni? Nigdy. Czy może powiedział coś mądrego, co możecie przekazać następnym pokoleniom? Nie. Nigdy.

Gdyż Duda zawsze myślał tylko o tym, jak uratować własną doopę przed Trybunałem Stanu. Którego nie uniknie, gdyż zgodnie z opinią konstytucjonalistów z Polski i całego świata, Duda złamał Konstytucję kilkanaście razy. Czy ten fakt w ogóle wam nie przeszkadza?

Spójrzcie na to zdjęcie. To nie jest fake. Czy to jest wasz prezydent? Naprawdę?

Dariusz Wiśniewski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: