Kaczyński to postać obrzydliwa

4
1360


Cztery lata temu wstydziłem się za Polskę, gdy Jarosław Kaczyński, postać haniebna, straszył Polaków imigrantami, którzy mieli zostać przysłani do Polski przez wredną Europę. Imigrant miał zgwałcić i okraść dom wyborcy Jarosława Kaczyńskiego.Chrześcijańska ponoć Polska odwróciła się od ginących dzieci, zapomniała o , o trudnych latach stanu wojennego, gdy tysiące ludzi na świecie niosło pomoc Polsce. Garstka imigrantów miała zniszczyć polski kościół, polski dom i kulturę ludu na Wisłą.

Pamiętam, gdy na manifestację pod komunistyczny  konsulat w Chicago przyszły starsze już Amerykanki: wdowy, matki, siostry, po poległych amerykańskich żołnierzach w II wojnie światowej, w wojnie koreańskiej, w Wietnamie i prosiły o adresy rodzin szykanowanych przez komunistyczny reżim, gdyż chciały im pomóc, wysyłając im pomoc, chociaż świąteczne paczki. Czuły potrzebę pokazania gestu solidarności wobec osób, dla  walczących o wolność. Przecież  także o wolność, i to z bronią w ręku, walczyli ich bliscy.

Były wśród nich reprezentantki wszystkich ras. Ameryka, naród amerykański zawsze stał po właściwej stronie historii.  One były tego pięknym dowodem. Wtedy, gdy w Syrii działy się rzeczy straszne, czołowi polscy politycy wywodzący się z Prawa i Sprawiedliwości, odwołując się do tak podłych uczyć jak rasizm, ksenofobia, postanowili strachu przed obcym, użyć jako broni wyborczej. Zastanawiałem się, czy potrafiłbym obecnie spojrzeć w oczy tym kobietom?  Nie, spaliłbym się ze wstydu.  Wstyd mi było za Polskę i za Polaków. Ten strach przed obcym okazał się skuteczną bronią wyborczą. To największy powód do wstydu.

Minęło kilka lat, zbliżają się kolejne wybory. Potrzeba nowego wroga. Znaleziono Go. Wrogiem  okazała się osoba o odmiennej orientacji seksualnej.  Nazwijmy rzecz po imieniu, to może Biedroń, chce zburzyć dom, zbałamucić dzieci, chce szargać świętości i Bóg jeden wie co tam jeszcze?

Kaczyński mówił na pikniku w Stalowej Woli:

– „Oni chcą odebrać nasze świętości i nasze prawa. Atakują rodziny i Kościół. Chcą, żeby zwykłe pójście do kościoła stało się problemem. To trzeba odeprzeć. Jestem ogromnie wdzięczny arcybiskupowi, Markowi Jędraszewskiemu za to, że w słowach zdecydowanych ujął ten problem, bo to wielki problem dla Polski – stwierdził lider PiS.

– Jeżeli chcemy żyć w wolności w Polsce, a nie, jak na Zachodzie, gdzie wolność jest już likwidowana, Polska musi być wyspą wolności, polskiej wolności. Polska wolność to prawo do tego, by nasze świętości były szanowane i byśmy mogli żyć tak, jak chcemy. W centrum tego wszystkiego jest rodzina i tej rodziny musimy bronić i jej właśnie broni ksiądz arcybiskup. Powiem z tego miejsca: jesteśmy tobie ekscelencjo z całego serca wdzięczni – podkreślił lider rządzącej partii.

Nikt nie likwiduje żadnej wolności na Zachodzie. To Kaczyński ją likwiduje, likwidując niezależne sądy. To Kaczyński wspiera rodzime chuligaństwo, w postaci kiboli, przyznając im granty, na organizowanie burd ulicznych. To Kaczyński gloryfikuje arcybiskupa Jędraszewskiego, tak, tak. Słowa mają swoje znaczenie. Pamiętajmy o tym, W Rwandzie też zaczęło się od nawoływania do zrobienia porządku, przez miejscowego, radiowego klechę.

Ileż podłości i zła trzeba mieć w sobie, aby po raz kolejny używać tego haniebnego wybiegu.  Straszyć ludzi, nie istniejącym, niebezpieczeństwem. Stworzyć na potrzeby kampanii wyborczej, nie istniejące to zagrożenie, aby służyło jako broń wyborcza. Ileż podłości w sobie  mieć muszą polscy biskupi, aby uczestniczyć w takim, nacjonalistycznym polskim cyrku. Czynią to nie pierwszy raz w historii! Podłe kreatury! Dla nich to niestety norma!

Jarosław Kaczyński, choćby jego haniebna wypowiedź w Stalowej Woli przynosi Polsce wstyd. Kaczyński szydzi z polskiej historii, ze wszystkiego co było w niej piękne. Buduje Polskę pełną dulszczyzny, homofobii, rasizmu, zamordyzmu.Budzi moje obrzydzenie.

Foto: dziennik.pl

Andrzej Jarmakowski

4 Komentarze

 1. Jarosław Kaczyński, choćby jego haniebna wypowiedź w Stalowej Woli przynosi Polsce wstyd. Kaczyński szydzi z polskiej historii, ze wszystkiego co było w niej piękne. Buduje Polskę pełną dulszczyzny, homofobii, rasizmu, zamordyzmu.Budzi moje obrzydzenie…….Kaczyński NIC nie buduję ….Tylko WYKORZYSTUJE i wzmacnia tą Polska która istniała i istnieje : ciemną i tępą , którą kultywuje i utrwala polski Kościół od wieków … Mieliśmy historyczną szansę na edukacje tego ciemnogrodu po 1989 …Niestety polscy politycy okazali sie durniami i wpuścili tenże Kościół do edukacji….Czego bezpośrednie skutki doświadczamy dzisiaj z 40% poparciem ciemnego suwerena dla pisowsko kościelnych kłamstw … DRAMAT….

 2. Sensowny komentarz jeżeli brać pod uwagę sprawy polskie.
  *
  Szkoda, ze red. Jarmakowski jak zwykle ma końskie klapki na oczach (nb. typowy syndrom żydowskiego imigranta do USA, widać udzielił sie i jemu) i nie dostrzega amerykańskich zbrodni.
  *
  “Były wśród nich reprezentantki wszystkich ras. Ameryka, naród amerykański zawsze stał po właściwej stronie historii. One były tego pięknym dowodem. Wtedy, gdy w Syrii działy się rzeczy straszne,”…”w Wietnamie”
  *
  Trzeba zapytać się wietnamskich i syryjskich wdów, wietnamskich i syryjskich matek, sióstr i babek, co one sądzą o powyższych banialukach. Kobiet irackich, afgańskich, libijskich, jemeńskich,- wszędzie gdzie amerykańscy zbrodniarze roznosili śmierć i zniszczenie, nei tylko dawno temu ale i w ostatnich latach i gdzie robią to dzisiaj. Jeżeli nie własnoręcznie to przez stwarzanie warunków do rozkwitania terroryzmów, zarówno państwowych jak i tych działających jako wiadomo czyje proxy.

 3. Do kurwy nędzy, to nie Amerykanie napadli na Wietnam, tylko komunistyczne oddziały uzbrojone przez Sowiety i Chiny. W Wietnamie walczyliśmy z komunistycznym totalitaryzmem. To tak generalnie. Nie zapominajmy o tym. Sam trzymałem w reku karabin maszynowy zgubiony w Wietnamie przez żołnierza amerykańskiego, który potem jak ustalono po numerach seryjnych znalazł się w Salwadorze jako uzbrojenie lewackich partyzantów.
  Ameryka zawsze stała po właściwej stronie historii. Byli tam też polscy ochotnicy jak porucznik Kowalski, ktorzy walcząc z komunistycznym zniewoleniem, walczyli o wolność swojej Ojczyzny Polski.

 4. Z tego wniosek, że Amerykanie wg. Jarmakowskiego to rasa panów, która nigdy się nie myli, nawet jak zrzuca bomby atomowe, albo pali ludność cywilną. Nadludzie?!

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: