Jutro może być lepsze

0
102


Ograniczymy do minimum wpływ urzędników na instytucje kultury i artystów. Naprawimy media publiczne, aby naprawdę były publiczne, zlikwidujemy abonament – powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska na Konwencji Platformy Obywatelskiej. Hasło Koalicji Obywatelskiej na wybory do parlamentu brzmi: “Jutro może być lepsze”  .

All Posts

·  KO zapowiedziała również wprowadzenie darmowego internetu dla osób do 24. roku życia

·  – Zrównamy prawa, związki partnerskie i będziemy walczyć z przemocą domową – powiedziała kandydatka premiera. KO w swoim programie chce również zapewnić bezpłatny dostęp do in vitro.

Jak dodała, “chcę także, aby polityka stała się sztuką porozumiewania, a nie wiecznej wojny”. – Chcę nowej, jasnej, uśmiechniętej Polski – oświadczyła.

– Jeśli mnie wesprzecie, jeśli razem ze mną jesteście w stanie powiedzieć: dość, jeśli zrobimy to wszyscy, bez względu na podziały, to nikt nam nie wmówi, że nienawiść to normalność. Odmienimy Polskę – podkreśliła Kidawa-Błońska.

Wiele konkretnych propozycji KO dotyczy poprawy sytuacji w służbie zdrowia, w tym poprawy programów walki z rakiem. PO obiecuje otrzymanie unijnego wsparcia w tej sprawie. Kidawa-Błońska przekonywała, że Koalicja Obywatelska ma “bardzo dobry program”, w którym znalazł się m.in. “akt odnowy demokracji”. Cały program na stronach internetowych.

Foto: TVN 24.pl.

Wideo: @Platforma Obywatelska

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: