Jarosław Kaczyński uważa Polaków za idiotów!

2
2225


Jarosław Kaczyński w ostatnim czasie musi radzić sobie ze skandalem dotyczącym jego powiązań ze spółką Srebrna. Do tej pory nie doczekaliśmy się żadnej odpowiedzi ze strony polityka, jednak wygląda na to, że sytuacja ta ulegnie zmianie. Jarosław Kaczyński unikał skandali, nie oznacza to jednak, że nie był zamieszany w podejrzane sprawy. Po opublikowaniu taśm przez Gazetę Wyborczą, Polacy zobaczyli szeregowego posła, zajmującego się biznesem, czego robić nie powinien.

Kaczyński udzielił wywiadu, pisowskiemu tygodnikowi „Sieci” W wywiadzie prowadzonym przez pisowskiego sekretarza do spraw propagandy Jacka Karnowskiego. Kaczyński chciał w wywiadzie sprostować kilka rzeczy. Kaczyński stwierdza, iż sprawa ta nie ma nic wspólnego z art. 24 ustawy o partiach politycznych, on zaś może zasiadać w zarządzie Fundacji Lecha Kaczyńskiego.

O wydaniu tygodnika w ‘Sieci” informowała także rzeczniczka PiS Beata Mazurek, twierdząc, iż w wywiadzie Kaczyński opowie całą prawdę o taśmach. To nie  jest kapiszon, tam nic nie ma – przekonuje Kaczyński.

Od redakcji: Wywiad prowadzony przez oficera pisowskiej propagandy odpowiada na jedno bardzo ważne pytanie :”Jak Jarosław Kaczyński chciałby, aby publiczność postrzegała aferę „Srebrnej”. Porażony jestem bezczelnością prezesa PiS. Dla mnie wywiad dowodzi tego, że prezes PiS ma Polaków za idiotów. Wbrew temu. Co twierdzi Beata Mazurek wywiad Kaczyńskiego nie odpowiada na żadne pytanie. Prezes na ujawnionych taśmach rozmawia o budowie wielkiego wieżowca, którego nie zbudują krasnoludki, prace przygotowawcze  prowadzi powinowaty prezesa! Oczywistym jest, iż prezes rozmawia w imieniu spółki „Srebrna”, którą prowadzą zaufane słupy prezesa, jak w przeszłości TW Ryszard. Spółką „Srebrna” nie zawiaduje żadna pani Basia, ani żaden szofer prezesa, tylko on sam, Jarosław Kaczyński. Więcej, obecnie rozumiemy, dlaczego prezes nie musi posiadać konta w banku. Po co mu konto, skoro na telefon na rozmowy przyjeżdża  prezes największego polskiego Banku, który jemu zawdzięcza posadę. Prezes Kaczyński w oczywisty sposób zajmuje się prowadzeniem partyjnego biznesu, który Jego i Jego koleżków ma ustawić do końca życia, uniezależnić od wyniku wyborów.  Prezes PiS występuje w tej rozmowy w roli typowego oligarchy, który w podejrzany sposób wszedł w posiadany majątek. Swoją działalność musi ukrywać, ukrywać się pod płaszczykiem spółek powoływanych tylko, aby ukryć rzeczywistość, ukryć prawdziwe powiązania.

Kaczyński zaprzecza oczywistym faktom, na własny użytek tworzy nie istniejącą rzeczywistość. Można zastanawiać się, czy Kaczyński wierzy w to co mówi, czy, co bardziej prawdopodobne, uważa nas wszystkich za kompletnych idiotów. Wywiad Karnowskiego pokazuje jak ważną rolę w społeczeństwie pełnią niezależne media. Gdyby wizja Polaki szkodnika Kaczyńskiego, została zrealizowana polskie media wyglądałyby tak tygodnik „W Sieci”, zaś usłużny idiota Kaczyńskiego red. Karnowski byłby wzorem dociekliwego dziennikarza.

Tak na dobrą sprawę czuję się obrażony tym wywiadem, Kaczyński obraża mój rozum!

wideo: Plotka Polska

Andrzej Jarmakowski

2 Komentarze

  1. Kaczyński jest klinicznym psychopatą i zachowuje się dokładnie tak jak psychopata, czyli notorycznie, patologicznie kłamie. Rożnica między cynicznym kłamcą, a psychopatą, jest taka, że cyniczny kłamca, jak np. Macierewicz, wie o tym, że kłamie i kłamie świadomie, z premedytacją. Psychopata, jak Kaczyński, w swoim mniemaniu nie kłamie, a poprostu mówi , co w danej chwili uważa za najskuteczniejsze. Inaczej kłamie z pełnym przekonaniem. Może nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że kłamie. W umysle psychopaty nie istnieje moralne pojęcie kłamstwa, poprostu mówi, co w danej chwili uważa za najwłaściwsze. Oczywiście, że Kaczyński ma ludzi za idiotów i jest wściekły, gdy ktoś go roszyfruje jako psychopate.

  2. No i nowy smród wokół Kaczyńskiego. Ujawniono dzisiaj spotkanie z prokuratorem generalnym Ziobrem naszego podejrzanego krętacza i oszusta prezesa. Wyobrażacie sobie, że podejrzany potajemnie spotyka się z prokuratorem i omawiają sprawę ul. Srebrnej i 2 wież ?

Comments are closed.