Jak rozpoznać Żyda (wśród nas)

3
281


O tygodniku “Tylko Polska”, ukazującym się od 22 lat, słyszało niewielu Polaków. Teraz piszą o nim niemal wszystkie światowe media. W ostatnim wydaniu TP, sprzedawanym również w kiosku sejmowym, można przeczytać artykuł “Jak rozpoznać Żyda”.

Antysemityzm polski – który za PIS znacznie ożywił się – jest dzisiaj częścią publicznego dyskursu. Jest szerzony w reżymowych mediach. Prawicowi publicyści sypią antysemickimi dowcipami i aluzjami. Grzegorz Braun, otwarty antysemita, zdobył 12 procent głosów podczas wyborów na prezydenta Gdańska. Jacek Międlar i Piotr Rybak nawołują publicznie do walki ze światowym żydostwem. I otrzymują szeroką obsługę medialną oraz prawną ochronę państwa. PISowski rząd nie interweniuje, powołując się na wolność ekspresji i de facto konstytuując antysemityzm instytucjonalny.

Dla autorytarnego państwa polskiego (na Węgrzech i w Turcji również) antysemityzm jest efektywnym narzędziem utrzymywania gotowości bojowej wśród elektoratu. Jeżeli nie zagłosujecie na PIS – podpowiada kampania wyborcza “dobrej zmiany” – to przyjdzie Żyd i coś wam zabierze, a geje zainfekują wasze rodziny. Podobną rolę organizowania głosów wyborczych pełnił kiedyś Smoleńsk i muzułmańscy uchodźcy, którzy chcieli zniszczyć naszą cywilizację.

“Jak rozpoznać Żyda?” nie nawiązuje tylko do stereotypu, że Żyd jest kimś gorszym. Tytuł sugeruje konieczność działania. Żyda trzeba od nas oddzielić. Nie chodzi więc tylko o to, aby rozpoznać Żyda. Ważne jest pamiętać, co może się stać, gdy go tego nie uczynimy. A rozpoznanie Żyda nie jest proste; wymaga wiedzy i ostrożności. Dlaczego Żyd nie chce być rozpoznany? Ciekawe, prawda? Dlaczego nie przyzna się z własnej woli, że jest Żydem? Po co udaje kogoś innego?

Artykuł napisany jest w konwencji porady. W podobny sposób informuje się czytelnika, jak uniknąć łuszczycy, albo jak dostrzec pierwsze objawy raka.

To studium postaci. Żyd jest w nim niezwykle podobny do Polaka, ale Polakiem nie jest. I łatwo się pomylić. Autor wymienia cechy Żyda od sposobu zachowania się i wysławiania, po cechy fizyczne. Bo trzeba poznać dobrze wroga, aby z nim skutecznie walczyć. Wiedza bardzo pomocna! Nieraz myślimy, przykładowo, że sąsiad, co mieszka pod drugiej stronie ulicy, to zwykły Polak, ale teraz – mając tę prostą instrukcję w ręku – otwierają się nam oczy. Żyd! Zobacz, jak się maskował!

Dariusz Wiśniewski

3 Komentarze

  1. Wyjątkowe łajdactwo widać w tym szmatławcu. Ci sami ludzie wypisują transparenty o braterstwie białych narodów. Jak rozpoznać sieczkę w głowach psudonarodowców (bo przecież, My Naród nic tym nie mamy wspólnego)? Po tym, że ględzą o jakimś narodzie, w którego imieniu występują. Ot tak, żeby naubliżać porządnym ludziom i promować swoje łajdactwa….

  2. Trochę z innej beczki. W Świnoujściu trzech Niemców napadło na polskiego taksówkarza. Pobili go i podcięli mu gardło. Człowiek przeżył ale nie może mówić, uszkodzona krtań i jeść samodzielnie. Sąd w Niemczech skazał tych bandytów (uwaga !) na 1 rok, drugiego bandziora na 2 lata i trzeciego na: 2 lata i 9 miesięcy więzienia. Naprawdę !!! Co wy na to ?

  3. Za próbę zamordowania Polaka do 3 lat więzienia w Niemczech. Dodam, że człowiek ten jest obecnie “przykuty do łózka” i karmiony przez rurkę. W naszej regionalnej telewizji pokazali, że niemiecka sędzina uzasadniła taki niski wyrok tym, że bandyci zNiemiec byli młodzi, a polski taksówkarz stary (70 -lat…czyli do gazu!)

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: