Jak polskie dzieci są demonizowane przez pogańskie siły

0
265

Trudno być dzisiaj dzieckiem w Polsce.
PIS i Kościół przestrzegają naród przed niebezpieczeństwami czyhającymi na polskie dzieci. A zewsząd same zagrożenia. Wszyscy chcą je skrzywdzić. I w szkole. I na ulicy. I na placu zabaw. Wszędzie. Świat jakby się na polskie dzieci zawziął i chce je deprawować, demonizować i seksualizować.

Oto szatan. Szatan, który przebiera się w kolorowe szaty. Używa różnych sposobów, aby zwabić niewinne dziecko. I wciągnąć w ciemność! Uśmiecha się, rozdaje cukierki, mówi o miłości, przyjaźni. Podaje rękę. Ale to pułapka! Wydaje się, że nic dziecku nie grozi. To przecież tylko taka niewinna zabawa – mówią dorośli O nie! To nie jest zabawa, tylko gra o życie i duszę waszego dziecka!

Podczas Halloween, przykładowo, pogańskiego święta, przywleczonego do Polski przez wrogów chrześcijaństwa, dzieci, będąc w bezpośredniej bliskości z demonami, są narażone na nawiedzenia. Można poznać takie dziecko. Przejawia wtedy niespotykaną radość i energię. Ostrzega się więc wszystkich rodziców: nie dajcie się zwieść. Jeżeli wasza córka czy syn zbyt dobrze się bawią, przebierają się i malują sobie twarze, śmieją się i żartują – to znak, że coś się dzieje złego. Może już być za późno na ratunek!

Proszę przyjrzeć się uważnie zdjęciu. To trzy nawiedzone złymi mocami dziewczynki, które już (niestety) stały się wiedźmami. Rodzice nie zorientowali się w porę. Niech ta przerażająca fotografia posłuży za przestrogę dla wszystkich tych, którzy uważają, że Halloween to radosne święto, pełne uśmiechu, ciepła i wspólnej zabawy.

Dariusz Wiśniewski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: