Jak działa propaganda Kurskiego złapani za rękę

1
258


O tym, że tak zwana Telewizja Publiczna, powszechnie zwana „Kurwizją” kłamie, wiemy od dawna.  Teraz mamy piękny dowód, jak działa ta szczujnia, kosztująca polskiego podatnika grubo ponad 2 miliardy złotych.

W lublinie „Wiadomości” pokazały jak lokalne władze nie dbają o Plac imienia Lecha Kaczyńskiego.Kamera telewizyjna zarejestrowała liczne śmieci na placu. Skandal, że nikt tu nie sprząta! Przed kamerą wypowiadają się zaniepokojeni mieszkańcy. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały jak pracownik telewizji publicznej, wyjmuje z kosza śmieci i rozrzuca po placu na potrzeby reportażu, po czym kamera filmuje celowo rozsypane śmieci.

Obecny reżim PiS,  doprowadził do budowy wielu monumentów Lecha Kaczyńskiego, jego imię nadano wielu placom, choć sam Lech Kaczyński nigdy sobie na to nie zasłużył.

Prawda jest taka, że obecna Rzeczpospolita Polska jest obrzydliwym tworem, miejscem pełnym złodziejstwa, nepotyzmu, korupcji politycznej. Każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych ciotkach,  z rodzin polityków PiS, zatrudnionych na intratnych posadach w spółkach skarbu państwa.  Właśnie na taką zakłamaną propagandę pisowska większość sejmowa przeznaczyła 2 miliardy złotych. Andrzej Duda łaskawie ustawę podpisał.

Kłamstwo, prowokacja, oto Polska PiS.

Wideo @Platforma Obywatelska

1 Komentarz

  1. Antyamerykańska propaganda PfP jest na poziomie TVP Jacka Kurskiego. Niczym nie odbiegacie od najbardziej antyamerykańskich mediów (CNN, MSNBC, NBC, CBS, WP, NYT), których misją (realizowaną już cztery lata) jest “dobicie” Trumpa i wprowadzenie ustroju totalitarnego w USA. Wielkie korporacje (Google, Facebook, Twitter) także można zaliczyć do tego grona. One potrzebują wielu głupich i bezmyślnych odbiorców swoich “produktów”, bez przerwy wpatrzonych w swoje “mądre” telefony i głosujących bezmyślnie na “demokratów”. Te kampanie stanowią większe zagrożenie dla USA niż Rosja i Chiny razem wzięte.

Comments are closed.