J. Kaczyński, jak się nie opanujesz będzie wojna! Czy to jest Twój cel?

5
7798Dzisiaj wspominamy smutną i wstydliwą rocznicę pogromu kieleckiego na Żydach ocalonych z holokaustu, który wywołało kłamstwo polskich nacjonalistów.
Jako Polak wstydzę się tego mordu, chylę nad ich ofiarami głowę, niech spoczywają w pokoju.
Wszystkim Polakom polecam ich pamięć, a szczególnie tym wszystkim PiS-faszystom, którzy i teraz bez opamiętania szczują na grupy społeczne i pojedynczych polskich obywateli.

Jak nie zmądrzejemy, będzie wojna
Jesteśmy jednym narodem, kobiety, mężczyźni, starcy i dzieci. Na szczęście jesteśmy nie tylko tak zróżnicowani. Mamy różny poziom wykształcenia, miejsce zamieszkania, podlegamy wpływom środowiska, historii rodziny i regionu,…, każdy ma inne, swoje poglądy, bardziej i mniej sprecyzowane, głosujemy na różne partie i popieramy różne pomysły na nasze życie.
Jesteśmy jednym narodem, a nie jednolitą masą agresywnych obrońców woli prezesa!
Dlatego media publiczne muszą reprezentować wszystkich obywateli naszego kraju, wszystkie strony sceny politycznej i przedstawiać ich problemy, a nie tylko tych, co głosują na jedną partię, na jeden typ Polaka, jedną wiarę i jednego prezesa. Nie może być tak, że media publiczne zajmują się propagandą jednej partii i przedstawiają tylko jeden punkt widzenia. Mało tego, jeśli wspomina się o odmienności poglądów, to tylko po to, aby dokonać ataku politycznego, najczęściej kłamstwem na wszystko, co jest odmienne od oficjalnej linii partii rządzącej.
Jeśli media nie zmienią swojej agresywnej propagandy partyjnej i nie zamienią jej na służbę całemu społeczeństwu, z pewnością prowadzą nas do coraz głębszych podziałów społecznych, do agresji nawet w rodzinach, i co za tym idzie, do wojny na ulicach.
Czy naprawdę tego chcemy?
Czy mało polskiej krwi upuścili nam zaborcy i agresorzy?
Czy faszyzm, brak tolerancji i pluralizmu musi nas znowu poróżnić?
Czy naprawdę nie widzicie tej agresji, a nawet licznych śmierci Piotra Szczęsnego, Pawła Adamowicza, 57 byłych funkcjonariuszy…
Opanujcie się durnie, zaprzestańcie szukania kolejnych wrogów, agresji i narzucania swojej woli za wszelką cenę. Opanujcie, pomimo zbliżających się wyborów i zapłacenia już ponad miliarda złotych publicznych pieniędzy na szczucie wśród Polaków, że trudno zaprzestać współzawodnictwa o władzę, a ona wzmaga agresję.
Jeśli nie zmądrzejecie znowu polska krew poleje się na pewno. Jak uczy pogrom kielecki, jeśli zburzy się pozytywne relacje w narodzie, skłóci nawet rodziny i dalej ciągle szuka wrogów, to jedna plotka może doprowadzić do tragedii, której nikt nie zatrzyma.
Za taką tragedię będą odpowiedzialne władze rządzącej partii i biskupi wiary w świętość śmierci. Szczególnie gorąco polecam pamięć o pogromie kieleckim głównym siewcą nienawiści, podziałów i kłamstwa w narodzie: Jarosławowi Kaczyńskiemu, biskupom episkopatu oraz Jackowi Kurskiemu i braciom M. I J. Karnowskim.

Apeluję do Was,

Adam Mazguła

Foto: Radio Maryja

źródło: facebook.com

5 Komentarze

  1. “Jak nie zmądrzejemy, będzie wojna”. – Niech się pan nie kompromituje. Takie tragizowanie, histeryzowanie stawia pana w złym świetle, jako osobę mało poważną.

    • Edwardzie zdaje mi się ze niczego nie uczymy się z historii, niektórym sie wydaje że pokój, wolność mamy na już zawsze…

      • Nie wpadajmy w megalomanię, że Polska cokolwiek znaczy na arenie międzynarodowej. Końca świata też nie będzie, nie histeryzujmy.

  2. Ponieważ państwo jest tylko instytucją przejściową, którą posługujemy się w walce, w rewolucji, aby przemocą zdławić swoich przeciwników, to mówienie o wolnym państwie ludowym jest czystą niedorzecznością: dopóki proletariatowi jeszcze potrzebne jest państwo, dopóty potrzebne ono nie w interesie wolności, lecz w celu zdławienia swych przeciwników, a kiedy już można mówić o wolności, wtedy jako państwo przestaje istnieć” 530 Engiels
    To nie przepowiednia, świat spada na psy. Oczywiście przy wielkim wysiłku Syjonistów.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: