„Inteligent” Jaki na tle książkowej scenografii z „Pułapki”

0
394

Im bliżej wyborów samorządowych, tym śmieszniej, między innymi dzięki kandydatowi PiS do urzędu prezydenta Warszawy. Warszawa wiadomo miasto inteligencji, więc Jaki postanowił pokazać jaki jest oczytany, jakim wspaniałym  księgozbiorem dysponuje.  Można było zobaczyć co jaki czyta. Działanie Jakiego było zrozumiałe, gdyż generalnie Jaki nie posiada opinii gościa, czytającego książki.  Nasz warszawski komentator, człowiek dociekliwy, kiedy zapewne zaczął analizować księgozbiór Jakiego wpadł w ekscytację. Wśród książek była ciekawa praca o parowozach.

Kiedy jednak zaczęto bliżej przyglądać się fotografii książek Jakiego internet parsknął śmiechem i nie zostawił na kandydacie PiS suchej nitki!  Okazało się, iż słynne już zdjęcie Jakiego z książkami, nie jest fotografią księgozbioru kandydata PiS! To scenografia do serialu TVN ‘Pułapka”. Finałowy odcinek  serii zobaczymy w najbliższą niedzielę.

Jaki więc puścił w sieć zdjęcie scenografii, aby pokazać jaki to on inteligentny, nadaje się na prezydenta Warszawy. Jaki, który zafundował Polsce „obciach” stulecia swoją nowelizacją ustawy o IPN, obecnie wygłupił się po raz kolejny.

Facet jest wyjątkowym arogantem. Na co liczył, że nikt nie sprawdzi, że jakoś przejdzie? Ano nie przeszło. Dodam, iż PiS TVN uważa za obcą telewizję. Fotografowanie się na tle scenografii serialu TVN, jest przyznaniem się, iż pisowska telewizja publiczna to rzecz wstydliwa, jak chodzi o wizerunek, to kandydat PiS biegiem zasuwa do TVN!

Foto: polsatnews.pl|

 

Wideo: @Zbyszek G

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: