Hejterska kampania Patryka Jakiego i zdjęcie z pogrzebu Sebastiana Karpiniuka

0
488

Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości, kandydat PiS na stanowisko prezydenta Warszawy znany jest z zachowań łamiących standardy przyzwoitości. Tym razem jednak Patryk Jaki zachował się w sposób urągający ludzki godności. W swojej kampanii wyborczej wykorzystał zdjęcia z pogrzebu  młodego polityka PO Sebastiana Karpiniuka, na którym obecni byli Donald Tusk i Grzegorz Schetyna. Obecność obu polityków, na pogrzebie kolegi, który zginał w wypadku lotniczym pod Smoleńskiem była naturalna i oczywista. W polskiej kulturze w ogóle wykorzystywanie zdjęć z pogrzebów do prowadzenia walki politycznej uchodzi za nieprzyzwoite.

Patryk Jaki nie po raz pierwszy zachowuje się w sposób urągający poczuciu godności i przyzwoitości.

Polityk PiS nie ma jednak odwagi przyznać się do wpadki, wziąć to na klatę, opowiada dyrdymały, że to ktoś z jego kampanii.

Swoją drogą to ciekawe jak Jaki ustosunkuje się do wyników referendum, w którym mieszkańcy opowiedzieli się w zdecydowanej większości przeciwko budowie Centralnego Portu Lotniczego.

Natomiast nie ulega dla nas wątpliwości, iż wykorzystywanie zdjęć z pogrzebów przez Jakiego jest obrzydliwością. Wstyd, Panie Jaki! Wielki wstyd dla PiS. Donald Tusk złożył wniosek do sądu, w związku z przeróbką jego zdjęcia, gdy rzekomo płakał, Jaki  wykorzystał zdjęcie, dorobił łzy i podpisał fotografię :”Nasi przegrali”, chodzi o przegraną Niemiec z Meksykiem. Tusk chce 30 tysięcy złotych od Jakiego na WOŚP.

Foto: wMeritum.pl

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: