Haniebna wypowiedź Legutki

1
427

Politycy Koalicji Europejskiej zorganizowali dzisiaj w parlamencie konferencję prasową , poświęconą haniebnym wypowiedziom polityków PiS, poświęconych pedofilii. Na pierwszy plan wybija się słynna już wypowiedź tak zwanego profesora Ryszarda Legutki, dla którego stosunki seksualne z 12-letnimi dziećmi nie są pedofilią.

Posłowie Koalicji Europejskiej zwrócili uwagę, iż dzisiaj w parlamencie dyskutowana jest sprawa zaostrzenia kar za pedofilię. , ale wydaje się, że prawdziwe poglądy PiS oddaje wypowiedź korzystającego z pewnej neizależności jako kandydat do Parlamentu Europejskiego pana Legutki. Dodajmy, żd tych haniebnych wypowiedzi, padających na spotkaniach polityków PiS jest bardzo wiele. Politycy Koalicji Europejskiej zażądali natychmiastowej reakcji prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego wobec tak haniebnych słów. Ryszard Legutko powinien zniknąć z życia publicznego. Legutko powinien przestać być kandydatem do Parlamentu Europejskiego.

Chodzi także o inne wypowiedzi polityków PiS, na przykład Jacka Saryusza Wolskiego, iż pedofilia w kościele nie jest tematem do gorącej debaty.

Nieh Pan Legutko pójdzie do rodziców skrzywdzonych dzieci i powie rodzicom, że nie spotkało ich nic złego.

Niech Kaczyński powie jakie są prawdziwe poglądy PiS, te głoszone w Sejmie, czy te wypowiadane w zaprzyjaźnionych z PiS stacjach radiowych przez jego politycznych przyjaciół.

Foto: Crisis Magazine

Wideo: @Platforma News

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: