Gretkowska: Pluralizm kretynizmu

0
113


„Gdyby ktoś zgwałcił moją żonę, najpierw zatłukłbym tego, kto to zrobił. Jednocześnie nie zgodziłbym się, by zabić dziecko, które w niegodziwy sposób zostało poczęte, bo jego życie też jest święte” – stwierdził Jacek Żalek.
Zapraszać chama i potem wystawiać go za drzwi? Wiadomo, że beknie, splunie ci w twarz, więc po co dawać mu herbatkę i oglądalność? Powymieniać poglądy – co tam panie w gumnie? Facet przeczący sobie w jednym zdaniu – życie jest święte, więc je zatłukę.
Po co zapraszać kogoś, kto jest chodzącym plakatem bredni. Jeszcze trzeba było Korwina ugościć na salonach TVN. Dlaczego milionami telewizyjnych ekranów klonować szkodliwych idiotów, kłamców obrażających rozum i przyzwoitość?
Sądzę, że taki pluralizm kretynizmu przyczynił się do wygranej PiS-u. Przestaję oglądać Fakty po Faktach, gdy widzę w nich Bielana albo tępe spojrzenia prawowitych psycholi. Dlaczego zamiast z nimi, nie porozmawiać z normalnymi ludźmi „poszerzającymi horyzonty”. Lepiej podkręcać nasz wkurw, a ich chwałę? W TVP mają swoją szczujnię, po co jej echo w inteligenckiej telewizji? Żebym wiedziała co myślą niemyślący?
W każdej populacji jest ok 10% LGBT. Załóżmy, że w Polsce również. Ciekawe do ilu podskoczyłby ten procent i to oficjalnie, w urzędach miast i gmin, gdyby nowy rząd dawał 500 plus wszystkim przyznającym się do tęczowej orientacji. Dożywotniego odszkodowania za życie w kraju, gdzie musieli słuchać i oglądać Żalków. Mielibyśmy drugie San Francisco, tym bardziej, że to miasto Świętego.

Manuela Gretkowska

Źródło: facebook.com

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: