Gangsterskie działania PiS

0
285

Wczoraj posłowie opozycji dali rządzącym 48 godzin na zwołanie Komisji Śledczej w sprawie afery KNF. Do dymisji podał się się szef Komisji nadzory Finansów Publicznych, niejako potwierdzając zarzuty, które pojawiły się w mediach. Dymisja Marka Chrzanowskiego niczego nie załatwia.

Leszkowi Czarneckiemu grożono, iż bank przejęty zostanie za złotówkę, jeśli reprezentantowi państwa nie zapłaci on 40 milionów łapówki. W procederze udział brał doradca prezydenta RP, w sprawie jego działań złożono zawiadomienie do prokuratury. Szeroko o tym piszą krajowe media.

Opozycja w takiej sytuacji domaga się zwołania dodatkowego posiedzenia Sejmu. Oto poseł PiS składa poprawkę, do procedowanej ustawy, która umożliwia przejęcie firmy za złotówkę. To jawnie gangsterskie metody. Opozycja, o czym przekonywał poseł Neuman, w trakcie konferencji prasowej nie pozwoli zamieść sprawy pod dywan. Zwracamy uwagę, iż informacji w sprawie afery KNF nie usłyszycie w polonijnych mediach. Te zostały opanowane zostały przez pisowskie gnidy polonijne.  Stopień cenzury w tych mediach, stopień zakłamania w takich stacjach radiowych w stacjach 104.7 FM, czy 103.1 FM, 1490 AM, w wielu polskich programach nadawanych ze stacji 1080 AM jest większy, niż w komunistycznych mediach czasu stanu wojennego. Przy wielu tak zwanych polonijnych dziennikarzach, były rzecznik komunistycznego rządu Jerzy Urban uchodzić może za wzór prawdy i wszelkiej cnoty! Tak nisko upadły polonijne media. Obecny rząd polski rysuje się jako organizacja gangsterska, gangsterski układ przestępczy.

O dertalach usłyszycie Państwo w nagraniu z konferencji prasowej jaka dzisiaj odbyła się w Sejmie.

Foto: antywindyk.pl|

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: