Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej

2
181


Rozpoczęło się Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej. Na platformie You tube wszyscy zainteresowani mogli bezpośrednio śledzić dyskusję w poszczególnych panelach. Wystąpił także Grzegorz Schetyna. W Jego wystąpieniu znalazła się zapowiedź tego, iż Koalicja będzie rozmawiać z Polakami, że ważne są opinie mądrych ekspertów z uniwersytetów, jak i handlowców ze straganów oraz nauczycieli.

Z takich rozmów inteligentów z robotnikami, w przeszłości zrodziło się coś wielkiego, wielki Sierpień, wielka Solidarność – mówił Grzegorz Schetyna. To nasza najlepsza tradycja. Nie możemy skupiać się na tym co nas dzieli, musimy skupiać się na tym co nas łączy.

Spotykamy się jako ludzie wolni, z tym zgadzamy się wszyscy.

Schetyna wierzy, iż z naszych rozmów narodzi się nowa Polska.

Schetyna zapowiedział, iż do wyborów pójdziemy jako koalicja prawdziwie obywatelska. Od tych wyborów zależy, czy odbudujemy polską wspólnotę.

Posłuchajmy wystąpienia Grzegorza Schetyny.

Foto: Radio Maryja/ PAP/Rafał Guz

Wideo: @Platforma Obywatelska

2 Komentarze

  1. Sukcesem opozycji będzie brak większości konstytucyjnej dla PiS po jesiennych wyborach. Na więcej nie ma szans. Nie od dzisiaj wiadomo, że Szetyna nie jest liderem, który może prowadzić KO (jeżeli jeszcze taka istnieje) do zwycięstwa. Dziwię się, że PO nie znalazła innej osoby do kierowania partią.

  2. Od razu widać, że Schetyna chce przegrać wybory, żeby Tusk nie miał z Brukseli do czego wracać. W swoim wystąpieniu zapowiedział, że zalegalizuje związki homoseksualne. Wiadomo też, że Polacy tego nie poprą. Coraz bardziej widać, że Schetyna chce przegrać wybory. Program legalizacji związków homoseksualnych – to program partii Wiosna, Biedronia. PO pożarło już resztki Nowoczesnej, teraz chce wchłonąć Wiosnę. Zamiast wzmacniać partie opozycyjne i programowo zabrać PiS-owi wszystko – to PO pod przewodnictwem Grzegorza Schetyny niszczy te partie.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: