Farma Trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości

2
285

W Ministerstwie Sprawiedliwości działała farma trolli. Nie zajmowali się oni jednak wyłącznie tworzeniem fake newsów. Posługiwali się fałszywymi informacjami, sfałszowanymi dokumentami, aby oczerniać sędziów uznanych za nieprzychylnych władzy, czy takich, którzy potrafili zachować swoją niezależność wobec Ziobry. Tworzenie fałszywych dokumentów, pomawianie ludzi, oczernianie ich w oczach rodziny, wykorzystywanie rozmaitych innych informacji wrażliwych, to oczywiście działalność, przestępcza. Tak, polskie Ministerstwo Sprawiedliwości stało się Ministerstwem Niesprawiedliwości, instytucją przestępczą.

Nie ma znaczenia, czy Ziobro wiedział o działalności swojego wiceministra, czy nie? On Zbigniew Ziobro ponosi za, to pełną odpowiedzialność.

Sprawa jest bardzo poważna. Każdy, kto zadał sobie nieco trudy i przeczytał raport Roberta Muellera, wie jak Rosjanie usiłowali wpływać na kampanię wyborczą w USA. Tymczasem okazuje się, że państwo PiS posługuje się dokładnie takimi samymi,  putinowskimi metodami w walce z politycznymi przeciwnikami. 

Uczciwych sędziów usiłuje niszczyć pisząc o rzekomych kochankach , zarzucając im inne wyimaginowane i wymyślone przez trolli wiceministra sprawiedliwości czyny. Po prostu obrzydliwość! Państwo PiS upadło tak nisko. Tak nisko upadł Zbigniew Ziobro, gdyż powtarzam, to On ponosi odpowiedzialność za to co wyprawia się tak zwanym Ministerstwie Sprawiedliwości. On kieruje tym resortem.

Oczywiście pewnie będzie jak zawsze.  PiS liczy, że sprawa przycichnie, ludzie szybko zapomną,a może jakoś uda się odwrócić kota ogonem? Mam nadzieję, że nie tym razem. Sprawa jest zbyt poważna, chodzi o klasyczne niszczenie ludzi. Tak działa państwo totalitarne. To metody rodem z PRL, tak łamano ludzi w czasach komunistycznych.

Wideo 1: @Zbyszek G

Wideo 2: @PRESS.WARSZAWA

Foto:Stowarzyszenie Informatyki Śledczej

2 Komentarze

  1. Ziobro pewnie ma “kwity” na genseka Jarosława, np. Srebrna i prezes musi siedzieć cicho. Drugi raz Zbysio nie pozwoli się wykopać jak szczeniak. Sędziowie od roku czytali i milczeli, że na nich hejtują, że sędzia przekazuje “Eli-hejterce” dane o życiu innych sędziów, że sędzia wykorzystuje psychicznie chorą żonę do walki z opozycją. I to wszystko, żeby przypodobać takiem miernocie prawniczej jak Zbysio Ziobro -partyjnej kreaturze reanimowanej przez Kaczyńskiego. Prezes wysługuje się degeneratami – ale chyba on nawet nimi się brzydzi?!

  2. A Mateuszek pacynka w ręku prezesa Kaczyńskiego, nic sam nie może postanowić. Jaka żałosna postać, nawet gorzko się uśmiecha. Teraz na Nowogrodzkiej “spięcie” między kaczorkiem Gensekiem (generalny sekretarz) i Zbysiem. Prezydent Duda zwany Adrianem Maliniakiem mógłby chociaż raz nie bać się i zabrać głos w ważnej sprawie, zwłaszcza, że Ziobro to jego wróg. Adrianek woli jednak zrobić sobie selfie (a cieszy się jak małe dziecko) i wygłosić /jak harcerzyk/ płomienny apel w sali gimnastycznej.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: