Fakty o faktach po zamachu na Adamowicza

0
855

Jako Gdańszczanie mieszkający poza Polską, spotkałem się z Januszem Majewskim, dawnym działaczem opozycji demokratycznej i Solidarności, aby porozmawiać z nim o tym, co dzieje się, po zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.W Chicago także Grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak zwykle w polonijnych mediach, skrajnie zakłamanych, gdzie prym wiedzie audycja Łucji Śliwy nadawana ze stacji należącej do Narodowego Polskiego, na Owsiaka i na wszystkich nie związanych z PiS, wylewano litry hejtu. Paweł Adamowicz zginął z rak terrorysty, zmanipulowanego, młodego człowieka. Do dokonania mordu politycznego pchnął go zapewne zmanipulowany przekaz płynący z ust polityków, terrorysta uwierzył, iż to nie lubiana przez niego partia polityczna winna wszystkich jego nieszczęść. Nagrywając audycję tego jeszcze nie wiedzieliśmy, iż matka terrorysty tuż przed opuszczeniem przez niego więzienia, co nastąpiło na początku grudnia, napisała list do Komendanta Komisariatu Policji przy ulicy Białej w Gdańsku Wrzeszczu, zwracając uwagę, iż jej syn może być niebezpieczny i może dojść do tragedii.

W Chicago jak w soczewce ogniskują się wszystkie negatywne zjawiska występujące w Polsce. Zakłamana propaganda płynąca z pisowskich mediów, każdego dnia manipuluje członkami polonijnej społeczności, gdzie być może wzrasta, słuchając tych bredni, kolejny psychopata.

To nie jest prawda, że Polonia w USA była grupą jakoś szczególnie patriotyczną. To guzik prawda. Owszem polonijna masa wspierała Solidarność o i pozycję. Jednak organizacje polonijne już nie. Jak przyjechałem do Chicago w paczkarskiej firmie Polamer widziałem Trybunę Ludu i Żołnierza Wolności. Lata wcześniej polonijny dziennikarz, Robert Lewandowski, swoją komunistyczną propagandą zatruwał polonijne umysły. Kongres Polonii Amerykańskiej, odmówił pokazania wystawy polskiej prasy podziemnej . W paczkarskiej firmie wisiało zawiadomienie o zakazie wysyłania do Polski,  jak to nazywano bezdebitowej prasy emigracyjnej.

Ilość patriotów w Chicago rozmnożyła się znacznie, gdy odwaga, po upadku komuny przestała być istotna, gdyż bardzo potaniała.  Wówczas to polonijny łajdacy, licząc, na powszechną amnezję zaczęli mówić co jest dobre, a co złe, często związali się, że skrajnymi siłami, służąc, na pewno nie Polsce,  ale Putinowi, jak dzisiaj Radio Maryja. To oni, dawniej wysługujący się komunie, dzisiaj prowadzą media. Wylewając litry hejtu na Owsiaka. Prostymi ludźmi łatwo jest manipulować, łatwo im można wskazać urojonych sprawców ich nieszczęść. W Chicago i w Polsce i w Chicago, to ci ludzie tak ogłupili młodego człowieka, że dokonał on rzeczy potwornej.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: