Ekipa Patryka Jakiego

1
437

 

Wybory samorządowe zbliżają się szybkimi krokami. Z przerażeniem patrzę na listy PiS. Wśród kandydatów na samorządowców, w polskiej stolicy na listach PiS znajdziemy osoby, które nie miałyby szans w żadnym normalnym kraju europejskim. Znajdziemy wariatów i kłamców, którzy mogli by utworzyć samorząd, ale w w zakładzie psychiatrycznym. Oto krótki przegląd.

Na listach wyborczych PiS znajdziemy Michała Szpądrowskiego, który w młodości chciał witać Żydów w Warszawie serią z kałasznikowa.

Na listach PiS znajdziemy współpracowniczkę Antoniego Macierewicza z MON, Olgę Semeniuk, która domaga się rozwiązania Unii Europejskiej. Wzorem dla niej są Chiny i Marine Le Pen.

Na listach PiS jest Jacek Cieślikowski, kierowca Kaczyńskiego, członek zarządu ‘Srebrnej”.

Oczywiście na listach w wyborach samorządowych nie mogło zabraknąć byłego rzecznika Ziobry,  Sebastiana Kalety. Zasłynął on kuriozalnym tłumaczeniem dlaczego w spisie pedofilii, nie ma pedofilii w sutannach.

Na listach PiS znajdziemy nominatów zasiadających w zarządach państwowych spółek, znajdziemy osoby umoczone w bandyckiej reprywatyzacji nieruchomości.

Warto tego posłuchać, PiS ma bowiem znakomitych działaczy, to na prawdę drużyna jedyna w swoim rodzaju.  Może awansuje do Ligi Mistrzów. Oczywiście o tym nie dowiecie się o tym, w polonijnych mediach. Nie dowiecie się na przykład w programie 103.1 FM. Polonijne media są zakłamane, poziom cenzury jest tam wyższy niż lata temu, w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.  Polonijne media, Dziennik Związkowy to przykład intelektualnej nędzy, upadku rozumu i przykład totalnego braku przyzwoitości.

Foto: WP Wiadomości

Wideo: @Zbyszek G

 

AJ

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: