Dzień paranoicznych debat

0
32


Kampania prezydencka dobiega końca. Polska za sprawą PiS postarała się, aby stać się pośmiewiskiem świata. To nie jest tak, że owe paranoiczne debaty odnotowane zostaną  jako „michałki” na koniec serwisów informacyjnych, dowód na to, że Polska jest krajem, w którym z demokracją jest coś nie tak.

Ta sytuacja, w której zorganizowanie debaty, spełniającej standardy przyjęte w Wolnym Świecie, okazuje się niemożliwe, dowodzi, że Polska demokracja, za sprawą coraz bardziej autorytarnych rządów PiS upada. Właśnie dzisiejszy dzień pokazał, że polska demokracja upada.

O tym jak nienormalna jest ta kampania świadczy, kampania prowadzona za publiczne pieniądze w tak zwanej telewizji publicznej. Gdzie trwa nieustanna nagonka na Rafała Trzaskowskiego. To nie jest tak, że w Polsce trwała jakaś uczciwa kampania wyborcza. Ona z uczciwością nie miała nic wspólnego. Rafał Trzaskowski nie miał szans na to, aby odpowiadać, na ponure brednie, kłamstwa i podłość telewizji publicznej.

Andrzej Duda, mógł kłamać do woli, zaś jego atak na Niemcy ,w czasie minionego weekendu jest podłością wobec polskich dziennikarzy. Duda powoduje, iż znowu muszę wstydzić się za Polskę i głupich, Polaków reprezentantów.  

Materiały publicznych mediów prezentowane są w polonijnych mediach. Polonijne media stają się w ten sposób, narzędziem podłej propagandy.

Dzisiaj zorganizowano w Polsce konferencję prasową poświęconą mediom publicznym i kłamstwom tam prezentowanym. Warto tego posłuchać, także dlatego, gdyż o tym media polonijne nie powiedzą ani słowa.

Wideo: Platforma news/Youtube.com

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: