Dymisja Marka Kuchcińskiego

3
75


Marszałek Sejmu Marek Kuchciński złoży dymisję. Poinformowano o tym w trakcie dziwnej konferencji prasowej. Prezes PiS Jarosław Kaczyński stwierdził, że skoro opinia publiczna twierdzi, że marszałek latał zbyt dużo, to Kuchciński poda się do dymisji. Jednocześnie prezes PiS apelował do dziennikarzy, aby zajęli się lotami Donalda Tuska z Warszawy do Gdańska, w trakcie 8 lat jego urzędowania. W trakcie konferencji rzecznik PiS pokazał długą płachtę papieru z wykazem lotów Donalda Tuska.  Płachta papieru miała przykryć fatalne wrażenie, jakie powstało po wyczynach Kuchcińskiego, którego z powodzeniem można nazwać grabarzem polskiego parlamentaryzmu.

Dziennikarze powinni być obiektywni, skoro dowalili Kuchcińskiemu, to teraz w ramach równowagi powinni zająć się Donaldem Tuskiem, który często jako premier podróżował na trasie Warszawa – Gdańsk – przekonywał jakoś bez przekonania Jarosław Kaczyński, choć polski dyktator dodawał, iż premier ma prawo wracać po pracy do domu.

Krytykowaliście PiS, teraz weźcie na warsztat Tuska. Trochę to głupie, gdyż sytuacja jest jednak zupełnie inna. Kuchcińskiego wielokrotnie w ciągu ostatnich dni, złapano na kłamstwie w sprawie lotów do domu. Tusk ponadto nie woził do Gdańska całego ogona.

Muszę powiedzieć, iż rzecznik PiS, z długą płachtą papieru, z wykazem lotów Tuska w ciągu ośmiu lat sprawowaniu urzędu, wyglądał śmiesznie.  Bardziej przypominał artystę kabaretowego, niż poważnego rzecznika rządu.

Trzeba sprawę postawić bardzo jasno. Jeżeli chodzi o rozpasanie władzy, nadużywanie przywilejów, wypłacanie sobie rozmaitych nagród, to rozpasanie PiS, nie ma sobie równych w polskiej historii. W przypadku PiS można mówić o wielkim skoku na kasę. Za czasów PO takiego rozpasania nie było. Symbolem tego rozpasania może obok Kuchcińskiego pozostać może szef NBP Adam Glapiński ,z pół milionem nagród i wielkimi zarobkami jego blondyn. Rozpasania PiS nie przykryje rzecznik PiS z listą lotów Donalda Tuska. To zupełnie cyrkowe numery.

Konferencja pokazała jednak, iż pisowska maszyna propagandowa, będzie starała się odwrócić uwagę uwagę od Kuchcińskiego, i zająć ją Tuskiem. Chociaż przy pisowskich bonzach Donald Tusk, to człowiek wielkiej skromności.

wideo: Janusz Jaskółka

Foto: Wprost pl.

3 Komentarze

  1. Kłamstwa PiS-u i Kaczyńskiego są naprawdę prymitywne. ” Idą w zaparte” złapani jak złodziej za rękę Kuchciński bredzi: nie moja ręka. A kim jest Kuchciński a raczej był? Pionkiem na jakimś stołku. Pan Kaczyński kazał a sługa uniżony Kuchciński musiał. Ściągnął z Australii swoją siostrę marszałek Kuchciński i zrobił ją prezesem państwowej spółki. Ryj w koryto na całego.

  2. Wg posła Horały, wygłaszającego mentorskim tonem teksty propagandowe, odwołanie Kuchcińskiego przez króla Jarosława, po dwóch tygodniach jego bezczelnych kłamstw, to przejaw wysokich standardów PIS. (śmiech)

  3. Taktyka pisowców jest przejrzysta. Horała, Ozdoba i reszta pisowskich pętaków ma za zadanie występować w telewizji niepublicznej czyli w TVN i Polsacie i przerywać, zagłuszać wypowiedzi ludzi z PO: Arłukowicza, Nitrasa…itd. W reżymowej kurwizji o aferach PiS-u prawie ani słowa. Tak zadecydował gensek Jarosław po naradzie z spin-doktorem Bielanem. Na wszystkie zarzuty pisiorki-kundelki mają szczekać: To wina Tuska. Tu nie chodzi o argumenty, a o przerywanie rozmowy na temat pisowskich afer. Nie ważne co powie pisowski pętak, Pisowski kundelek ma ujadać i ma zagłuszać, wytrącać rozmówcę z dyskusji. Do powiedzenia ma tylko gensek (Generalny Sekretarz Polskiej Zjednoczonej Partii Kaczyńskiego) nad-prezydent i nad-premier Mały Intrygant. Tylko dlaczego /w miarę niezależne/ telewizje TVN i Polsat wpuszczają pisiorów, jak opozycja ma szlaban na TVP-Kurwizję? Leninowska zasada: zawłaszczyć media przez “jedyną, słuszną partię” – jest realizowana w najlepsze.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: