Dwa miliardy na szczujnię Kurskiego

0
167


Polska to skundlone państwo. Na leczenie onkologiczne wydaje się niecały miliard złotych, ale parlament obraduje nad przekazaniem kolejnych dwóch miliardów złotych na tak zwaną Telewizję Publiczną, a faktycznie na pisowską szczujnię, zakłamaną, skundloną, pozbawionych moralnych zahamowań, szczujnię Kurskiego.   To brudne, skroplone krwią, wielu przyzwoitych ludzi, to fundusze na zakłamaną pisowską propagandę. Propaganda ta ma pomóc utrzymaniu władzy Prawu i Sprawiedliwości. Każdy kto nie kocha obecnej władzy może stać się przedmiotem nagonki. To za publiczne pieniądze telewizja Kurskiego prowadziła nagonkę na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, tworząc atmosferę, w której, to morderstwo to było możliwe. w tej chwili publiczne pieniądze służą nagonce rozpętanej przeciwko marszałkowi Senatu.

Za tę obłąkańczą propagandę, za tę maszynę do produkcji pomyj, odpowiadają liderzy PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele.  Tak liderzy PiS mają na swoich rękach krew niewinnych ofiar, gdyż to oni stworzyli klimat, w którym morderstwo Pawła Adamowicza stało się logiczną konsekwencją wypowiadanych słów.

W Chicago, mało rozgarnięta Polonia zastanawia się dlaczego nagle pozbawiona została możliwości oglądania TV Polonia.  Ludzie dzwonią do polonijnej gazety, choć należałoby powiedzieć polonijnego szmatławca, czyli do „Dziennika Związkowego”, aby zająć się tematem. O naiwni Polonusy! Gazeta nic nie napisze, poza możliwymi kłamstwami. Mój schorowany znajomy oglądał tam niedzielną Mszę św. w TV Polonia. Został pozbawiony tej możliwości. Dlaczego? Dlatego, że sczujnia Kurskiego ma pilniejsze wydatki, niż jakaś tam Polonia.  Zbliża się kampania prezydencka trzeba będzie pomóc Andrzejowi Dudzie. Zacznie się polowanie na jego konkurentów. A to kosztuje. Ludzie świadomie siejący kłamstwo należą do sowicie opłacanych. Co tam chorzy na raka. Maszyna propagandowa nie może pozostać bez kasy. Stąd ta debata parlamentarna i kolejne miliardy na propagandę. A W Chicago także ruszy polonijna szczujnia, na przykład w postaci programu Łucji Śliwy i wielu innych łajdackich dziennikarzy.

Dziennik Związkowy nie napisze dlaczego nie ma TV Polonia, bo nie napisze przecież, że nie ma dlatego,gdyż PiS kradnie. Kolejne dwa miliardy dla Kurskiego, któremu mało i mało,  to nic innego jak zabór publicznych pieniędzy, mówiąc kolokwialnie, zwyczajne, pospolite złodziejstwo. Dziennik Związkowy nie napisze prawdy, gdyż prezes Frank Spula zainteresowany jest tylko tym, aby swoją limuzyną podjechać pod siedzibę Związku Narodowego Polskiego i piastować urząd prezesa. tak długo jak tylko się da.  To cały system zbiorowego zakłamania w którym żyje chicagowska Polonia. Niektórym się to podoba, liczą na okruchy z pańskiego stołu.  Chcecie żyć w tym zakłamaniu to słuchajcie tych skundlonych polonijnych programów radiowych, czytajcie i kupujcie te gazety, gdzie uczciwość i prawda to towary deficytowe, praktycznie nie istniejące. Wasz wybór!Dla PiS-u, Polonia to niewiele głosów, nie ma więc sensu marnować pieniędzy.  Z Kurskiego Goebbels byłby dumny. Pisowski Goebbels potrzebuje kasy, więc ją dostanie.

Andrzej Jarmakowski

Wideo: @Zbyszek G

Foto: Koduj24.pl

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: