Duda mówić po angielsku

0
147


Kto nas reprezentuje za granicą? Wybór należy do Ciebie! Czasami patrząc na wydarzenia, człowiekowi ręce opadają. Co tutaj komentować! Niestety Prawo i Sprawiedliwość osiągnęło jeden sukces, to im trzeba przyznać. Nikt inny, kretynizmu i głupoty nie potrafił tak skutecznie podnieść do rangi cnoty. Brak kompetencji, rażący brak wiedzy stał się zaletą. PiS wysłał do Parlamentu Europejskiego polityków, w ogóle nie władających angielskim, ani żadnym innym językiem.  Jeżeli chodzi o polski, to potrafią tylko pokrzykiwać. No, jest to po prostu, totalna kompromitacja, kompromitacja zupełna.

Politycy PiS jak niejaki Bielan przekonywali w mediach, że Duda włada perfekcyjnym angielskim.

Duda w Polsce twierdził, że uczy się bez przerwy, uczy się w samolocie, czy w samochodzie. Aczkolwiek inne wypowiedzi, dowodziły, iż nauka przychodzi mu  z trudem. Twierdził, iż nie wie co stało się z tupolewem pod Smoleńskiem, nie wie także, czy klimat się ociepla.

Jak pisowcy reprezentanci narodu sobie radzą w praktyce widać na wideo. Ręce opadają.  Duda mówiący w Davos po angielsku, to obecnie przebój w sieci, nie tylko w Polsce.

Niestety w państwie PiS poematy Szpotańskiego, powstały z grobu i zyskały nowe życie, potwierdziły prawdziwość opowieści o reinkarnacji.   Duchy Gomułki, wcieliły się w Kaczyńskiego i Dudę! Mamy w Polsce do czynienia z „Dyktaturą Ciemniaków”. Duda w Davos jest tego znakomitym potwierdzeniem. PiS postanowił stworzyć nową elitę, złożoną w mało z małomiasteczkowych palantów. Profesora, lekarza, czy prawnika, ma zastąpić gamoń, który uwierzył w  swoją mądrość i przeznaczenie. On wstał z kolan, dumny z siebie, wyprostował się i krzyczy, że nie pozwoli jakimś pedałom oraz lewactwu pouczać się! Efekty działalności tych nowych elit są, jakie są, czyli opłakane!

Cała Europa, mówi tej pisowskiej elicie, że ich reformy są, nie do zaakceptowania, ale oni swoje! Jak  Patryk Jaki, w Europarlamencie, nie będziecie nas pouczać, nie będziemy się trzymać niemieckiej nogawki!

Kiedyś w Chicago, dawno temu, to prawda funkcjonowało powiedzonko: „Głupi jak Polak”. Jak patrzę na Dudę w Davos, to powiedzenie to zyskuje nową treść!

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: