Dopalacze i ucieczki Na Wspólnej

0
349
Na Wspolnej, odcinek 2323 foto: TVN/Radek Orzel Renata Dancewicz, Dorota Krempa, Katarzyna Walter
Na Wspolnej, odcinek 2323
foto: TVN/Radek Orzel
Renata Dancewicz, Dorota Krempa, Katarzyna Walter

Teresa ucieka z dzieckiem Maksa i Ilony, Bogdan każe Kasi powiedzieć, skąd miała dopalacz, Malewicz ostro atakuje Basię w pracy. To jednak nie wszystkie przykrości, które czekają bohaterów „Na Wspólnej”? Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym tygodniu? Zachęcamy do oglądania premierowych odcinków od poniedziałku do czwartku 8 – 11 sierpnia o godzinie 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork) w ITVN.

Do Maksa dzwoni porywacz Wiktorka – dziś ma nastąpić przekazanie okupu. Bandyta ostrzega, że jeśli Brzozowski wezwie policję, jego synek zginie. Ilona prawie mdleje ze strachu… Kiedy porywacz wychodzi z mieszkania, dopada go Teresa i wyrywa mu chłopca. Zdybicka wpada w rozpacz, gdy dowiaduje się, że kobiecie nie zależało na okupie, tylko na Wiktorku. Robi Maksowi potężną awanturę – do opieki nad ich synem zatrudnił niezrównoważoną osobę!

Problemy rodzinne dotykają także Roberta. Dumny pokazuje Weronice zaświadczenie o uczęszczaniu na mitingi AA. Nagle mężczyzna otrzymuje wiadomość, że jakiś szaleniec z bronią zabarykadował się w mieszkaniu, grożąc rodzinie. Natychmiast wybiega z kancelarii. Jakiś czas później Weronika słyszy w radio o śmierci policjanta podczas akcji. Następnego dnia Robert upija się i jest w fatalnym stanie. Roztocka próbuje nim wstrząsnąć – przecież niedługo przychodzi pracownica opieki społecznej! Czy mimo wszystko uda mu się odzyskać Stasia?

Na Wspolnej, odcinek 2322 foto: TVN/Radek Orzel Adam Fidusiewicz, Anna Samusionek, Marek Braun
Na Wspolnej, odcinek 2322
foto: TVN/Radek Orzel
Adam Fidusiewicz, Anna Samusionek, Marek Braun

Myśl o utracie czegoś ważnego dręczy również Kasię. Dziewczyna wraca ze szpitala bardzo serdecznie witana przez najbliższych. Bergówna przeprasza rodzinę za swój wybryk. Bogdan żąda, by córka powiedziała, skąd miała dopalacz. Ta jednak ma większe zmartwienie – boi się, że nie zostanie dopuszczona do zbliżającej się matury. Tymczasem Joanna musi wrócić do pracy, ponieważ traci kolejnych klientów swojej kliniki. Czy Bogdan zgodzi się wziąć urlop tacierzyński?

Trudny okres w pracy przeżywa też Basia. Malewicz wzywa ją na zebranie Zarządu. Przed naradą Brzozowska pyta Leszka, co znaczył jego dziwny telefon sprzed kilku dni – ten, wyraźnie wkurzony, nie chce do tego wracać. Za to, na forum Zarządu, Malewicz atakuje Basię. Wkrótce kobieta zastaje w pracy urzędników, którzy przeprowadzają niezapowiedziany audyt jej działu. Kto zlecił podstępną kontrolę? O tym przekonają się Państwo, oglądając kolejne odcinki „Na Wspólnej” w ITVN. Zapraszamy!

Więcej informacji na www.itvn.pl

 

 

Na Wspolnej, odcinek 2317 foto: TVN/Radek Orzel Sylwia Gliwa, Witold Szulc, Joanna Kwiatkowska-Zdun
Na Wspolnej, odcinek 2317
foto: TVN/Radek Orzel
Sylwia Gliwa, Witold Szulc, Joanna Kwiatkowska-Zdun