Donald Tusk wezwany na kolejne, absurdalne przesłuchanie

1
489

Specjalny zespół prokuratorów badający katastrofę smoleńską wezwał Donalda Tuska na kolejne przesłuchanie. Tusk ma zeznawać w charakterze świadka w wątku dotyczącym rzekomej zdrady dyplomatycznej, związanej z katastrofą smoleńską.

Na ten temat bardzo krótko, gdyż nie istnieje potrzeba rozwodzenia się nad czymś tak głupim, nad działaniami mającymi pokazać, że państwo polskie, pod rządami PiS  jest instytucją obrzydliwą. Wezwanie pokazuje jak bardzo upolityczniona została w Polsce instytucja prokuratury.  Niestety jak widać znajdują się w Polsce prokuratorzy, gotowi wykonywać polityczne zlecenia pisowskiego namiestnika w prokuraturze, obywatela Zbigniewa Ziobro.

Działania prokuratury nie przyczyniają się w niczym do wyjaśnienia, wyjaśnionej już katastrofy smoleńskiej. Działania prokuratury posiadają charakter czysto polityczny, maja na celu osłabienie pozycji przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. PiS nie może pogodzić się z faktem, iż tak druzgocąco przegrał głosowanie na stanowisko przewodniczącego rady Europejskiej, warszawski reżim nie może pogodzić się z faktem, iż nikt nie poparł jego stanowiska.

Donald Tusk całe swoje świadome życie poświęcił sprawie polskiej wolności. Jako bardzo młody człowiek, gdy odwaga coś jeszcze kosztowała, umiał odwagę wykazać, Także potem, po odzyskaniu wolności służył Polsce, najlepiej jak umiał. Można było się z nim zgadzać lub nie, ale zawsze  chodziło mu o coś ważnego. Jego praca dla Polski i Europy została doceniona, kiedy tak przygniatającą większością został wybrany Przewodniczącym Rady Europejskiej.

Ze swojej strony, na emigracji będziemy informować rządy i instytucje Wolnego Świata, o tym, iż Polska prokuratura nie jest instytucją niezależną, że reprezentuje interes polityczny tylko jednej partii politycznej. Celem jej działania nie jest ściganie osób naruszających prawo, ale dbałość o interesy kliki, rządzącej Polską.

Absurdalne przesłuchania Donalda Tuska dowodzą słuszności wyżej postawionych tez.

Wideo: Maciej Sandecki

Andrzej Jarmakowski

Foto: is a cunt

1 Komentarz

  1. Mam nadzieję, że to włóczeniepremiera tuska po pisowskich prokuraturach będzie dla niego wystarczają lekcją i że będzie wiedział jak się PiSowi odwdzięczyć jak wróci (o ile wróci) do polskiej polityki.
    *
    Mało mam dla premiera Tuska współczucia gdyż sam jest sobie winien. Zamiast dorżnąć watahę wtedy gdy miał taką możliwość, z niepojętego dla mnie powodu odpuścił im, mało tego, sam hodował te pisowskie kanalie.
    *
    Jak w żarcie o teściowej i tygrysie.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: