Dla PiS prawo nie istnieje

0
134

Państwo PiS, to instytucja, stan umysłu, w którym nie istnieją procedury i prawa, których należy przestrzegać. Nasi czytelnicy co chwila informują nas o wyczynach kolumn rządowych na polskich drogach. Państwo PiS to państwo „partyjnych dupków”, dla których nie istnieją żadne procedury, czy prawa ruchu drogowego, w ostatnich dniach widzieliśmy popis pirackich umiejętności kolumny wicepremiera Jarosława Gowina. To co kierowcy SOP wyprawiali na drodze natychmiast kwalifikuje ich, zabrać im prawo jazdy i wyrzucić z pracy.

Jest tak, że PiS wyrzucił wielu doświadczonych oficerów, na ich miejsce przyszły „leszcze”. Ludzie może o prawicowych, jedynie słusznych poglądach, za to stworzyli oni rządową służbę rozbijania limuzyn. Łamanie przepisów funkcjonariuszom PiS weszło już w krew, obojętnie czy chodzi o konstytucję, czy o przepisy ruchu drogowego, ludzie PiS uważają, że ich prawo i przepisy ich nie obowiązują.

Przecież do katastrofy smoleńskiej doszło tylko z powodu pogardy dla procedur! Tak samo pogarda dla procedur prowadzi do zachowań jakie demonstrował pojazd wiozący Jarosława Gowina, pisowskiego aparatczyka,  bezczelnego typa, który uważa, że jemu wolno więcej.

Politycy pytali podczas konferencji prasowej, co się jeszcze musi stać, aby politycy PiS zrozumieli, że tak nie wolno.

Posłuchajmy konferencji prasowej na ten temat.

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: