Czy Polska zasługuje na unijną pomoc?

1
133


Stwierdzenie, iż Polską rządzą kłamcy, pospolici złodzieje, na przykład ci od SKOKÓW,  nie jest odkrywcze, można,  powiedzieć, że jest ono banalne. Wie to każdy, kto otworzy oczy, wyjdzie ze swojego socjalistycznego blokowiska. Obecnie weszliśmy na nowy, wyższy poziom kłamstwa, takiego bezczelnego łgarstwa w żywe oczy.

Przykładem może być stwierdzenie jednego z naczelnych kłamców państwa PiS Mateusza Morawieckiego, że Unia nic nie dała nic na walkę z kononawirusem.

Szczere mówiąc, uważam przeciwnie, że Unia dała Polsce zbyt dużo. Zbyt dużo, gdyż Polaka nie respektuje unijnego prawa. Podziwiam niemieckiego podatnika, holenderskiego i innych, że płacą na takie kraje jak Polska, łamiące wszystkie unijne zasady.  To skandal i należy to zmienić.

Istnienie Europy dwóch prędkości staje się faktem. Strefa euro także jako efekt koronawirusa przyspieszy integrację. Polski w tym klubie nie będzie. Polski w tym klubie nie będzie. Nie będzie z własnego, demokratycznego wyboru. Polacy powierzyli władzę Prawu i Sprawiedliwości, partii rosyjskich agentów i pospolitych wariatów.  Patrząc na Polskę, mam wrażenie, iż Polska, znalazła się w czasie przypominającym epokę Stanisława Augusta Poniatowskiego. Na jego dworze, rozprawia się o nieśmiałych reformach, których jednak, tak na dobrą sprawę, nikt nie chce.  Wpływowy Kościół katolicki, chętnie zgodzi się na likwidację państwa, byle tylko nie dopuścić do jakichkolwiek reform, kojarzonych z tęczową zarazą. Ludziom opowiada się bajki o złej Europie, zaś czas zarazy, panujący reżim bezczelnie wykorzystuje dla ugruntowania swojej władzy. Czarno to widzę, czy koniec będzie taki sam, jak wówczas na Sejmie w Grodnie?

Niemożliwe? Czy ktoś z, tych mędrców przewidywał, że nagle upadną Sowiety? Rosja bezkarnie zmieniła granice ukształtowane po II wojnie światowej. I co ktoś jej coś zaszkodził?

Granice te, nie są wieczne. Doprawdy zjednoczenie Suwałk z litewską macierzą, wcale nie jest totalną abstrakcją.

Wideo: @Zbyszek G

AJ

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: