Czy Antoni Macierewicz jest obcym agentem?

1
625

Posłowie Platformy Obywatelskiej złożyli dezyderat do Sejmowej Komisji Obronności w sprawie niebezpiecznych powiązań obecnego ministra Obrony Antoniego Macierewicza, mogących w poważny sposób zagrażać bezpieczeństwu państwa. Dezyderat został przyjęty i ma być tematem prac komisji na posiedzeniu Sejmu za dwa tygodnie. Media, prasa, autorzy książek opisują powiązania Antoniego Macierewicza od dawna. Fakty ujawnione w książce pana Piątka przerażają. Od siebie dodam, iż w każdym normalnym państwie, poważnie traktującym swoich sojuszników, swoje zobowiązania. Macierewicz natychmiast przynajmniej  do wyjaśnienia sprawy zostałby zawieszony. W Polsce PiS jest inaczej.

Posłowie PO domagają się wyjaśnienia przez premier Beatę Szydło tych spraw. Powiązania Antoniego Macierewicza z rosyjskimi mafiosami wspieranymi przez Kreml są zaskakujące i nie da się tego wyjaśnić nasyłając prokuratorów na autora książki o Antonim Macierewiczu.

Antoni Macierewicz pełni niezwykle ważną funkcję państwową i to on musi rozwiać wszystkie zarzuty jakie pojawiły się w tej sprawie. To Macierewicz musi rozwiać wątpliwości, a nie redaktor Piątek.

Posłowie PO mówili, że złożenie dezyderatu w tej sprawie rozpoczyna batalię o prawdę w tej materii.  Macierewicz powinien zostać natychmiast zawieszony do czasu zbadania sprawy. Nie może być ministrem obrony ktoś, wobec którego pojawiają się zarzuty, że jest agentem obcego mocarstwa.

Więcej na ten temat w materiale wideo z konferencji prasowej zorganizowanej w Sejmie.

Foto: Dziennik Wschodni

Wideo: Platforma News

1 Komentarz

  1. A KTO ma tego agenta Moskwy zawiesić? Jeśli chodzą silne pogłoski, że tajnym agentem Putina jest też Jarosław Kaczyński? Nie wspominając Tadeusza Rydzyka ze stacjami nadawczymi w Rosji i na Białorusi. KTO ma zawiesić? Ta marionetka Szydło, czy lokaj Duda Andrzej??

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: