Czas granatowych barbarzyńców

2
251


W Polsce, ale i w krajach Unii Europejskiej mnóstwo komentarzy dotyczących aresztowania ‘Margot” i w ogóle zachowania, tak zwanej policji. Mnóstwo ogólnie słusznych komentarzy.  Komentatorzy zgodni są w tym, iż wydarzenia te, zarejestrowane rozmowy, między tak zwanymi policjantami, mających wyłapać pierwszych z brzegu manifestantów pokazują, że Polska już niczym nie różni się, od Białorusi, czy Rosji Putina. Polska przestaje być krajem demokratycznym, chrześcijańskim, staje się dyktaturą.

Zgadzam się z pułkownikiem Adamem Mazgułą, który pisze do Komendanta Głównego Policji Jarosława Szymczyka. Pułkownik stwierdza, iż dzięki działaniom Szymczyka dzisiaj działania policji na ulicach polskich miast, ponownie kojarzą się Gestapo, policją III Rzeszy. Zgadzam się z tym. W czasach stanu wojennego krzyczeliśmy na ZOMO: „Gestapo, Gestapo”, dzisiaj policja stała się organem politycznym. Policja nie walczy z przestępcami, policja ochrania pisowskich przestępców, jest policją ideologiczną, pilnującą i zwalczającą poglądy wrogie partii rządzącej.

Tak, pułkownik Mazgula ma rację.  Dla mnie Panie Szymczak jest pan pisowskim Heinrichem Mullerem , szefem pisowskiego Gestapo! Panu Szymczakowi powiem, że nawet zagorzali naziści, wielu z nich pogardzało Mullerem, miało go za tępaka i ostatniego gnoja i łajdaka. Może być Pan pewnym, że także i wielu działaczy PiS ma Pana za karierowicza i cynika. Mówi o Panu, to samo co naziści mówili o Mullerze.

Skoro jesteśmy przy porównaniach z III Rzeszą, to powiem, że Zbigniew Ziobro jest dla mnie Ernstem Kaltenbrunerem Prawa i Sprawiedliwości. Wspomniany morderca był szefem Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy. Między innymi pilnował czystości ideologicznej, dbał, aby nie było żądnych odchyłek od normy. Ziobro dba, aby nie było odstępstw ideologicznych w PiS. Wzywa do czynu. Marzy o zaostrzeniu ideologicznego kursu.

https://www.youtube.com/watch?v=Nh7_gBsASvs&t=2197s

Wymiar Sprawiedliwości oparł na ideologii. Ziobro domaga się wypowiedznia konwencji stambułskiej, stoi za atakiem na środowiska LGBT.  Przecież jego krytyka i prymitywna paść na komisarz Unii EuropejskiejDunję Mijacović jest identyczną manipulacją faktami, co zręcznie czynił Ernst Kaltenbruner dla uzasadnienia represji i wykazania słuszności, linii ideologicznej NSDAP.

Odnoszę wrażenie, że wielu polskich polityków, nawet tych związanych z opozycją boi się nazwać rzeczy po imieniu. Fakty zaś są takie, że Polska nie spełnia wielu kryteriów członkostwa w Unii Europejskiej. Tego otwarcie wielu polityków boi się powiedzieć, gdyż konsekwencją uznania tego stanu rzeczy, winno być wstrzymanie wszystkich środków unijnych przyznawanym, państwu PiS.

To prawdziwym skandal, aby szlachetni podatnicy z Paryża, Monachium, Amsterdamu, czy Sztokholmu musiało wspomagać działania całkowicie sprzeczne z unijnymi traktatami i unijnymi wartościami.Tak, zgadzam się także z pułkownikiem Mazgułą w tym, że Jarosław Kaczyński dla utrzymania władzy gotów jest podpalić świat. Dla mnie Jarosław Kaczyński jest groźnym, niebezpiecznym psychopatą.

Andrzej Jarmakowski

Wideo: @Zbyszek G

2 Komentarze

  1. W ważnych sprawach za to piszą do obywateli, żeby już nie pisać, bo oni nic nie mogą!!!!!!

Comments are closed.