Czas dla polskiego kretyna

0
383


Tak, to dzieje się naprawdę. Głupota zaczyna być dokuczliwa. Polski cham, któremu słoma wystaje z butów, jest głupcem, wkroczył na salony i udaje inteligenta. Polski cham, to człowiek bez kompleksów, uważa, iż posiadł klucz do wiedzy tajemnej. On nie znosi mitycznej elity, której pragnie dowalić. On wierzy, że teraz nastał jego czas.

Kraśnik, był już strefą wolna od LGBT. Stracił unijne pieniądze. Jakieś miasta w zachodniej Europie zerwały z Kraśnikiem współpracę, nie gdyż chcą nie chcą mieć nic wspólnego z polskim chamem. Cóż tam jednak LGBT. Radni Kraśnika, bezmózgowcy, klasyczni reprezentanci ciemnogrodu uchwalili, iż Kraśnik będzie także strefą wolna od 5G i WiFi. Radni doszli do wniosku, iż internet bezprzewodowy nie jest potrzebny w szkole.

Kraśnik, miasto bez przemysłu, z wysokim bezrobociem, odetnie się od świata. Przecież nikt nie zainwestuje w miejscu bez internetu, nikt nie będzie chciał mieć nic wspólnego z polskim kretynem.

Problem jest jednak o wiele szerszy, dotyczy nie tylko tego, iż grupa radnych w Kraśniku postradała zmysły. Rozejrzyjcie się wokół siebie, popatrzcie na ludzi was otaczających, znajdziecie tam wiele przykładów polskiego chama, który z powodzeniem mógłby głosować przeciw internetowi.

Kraśnik dzisiaj stał się symbolem ciemnogrodu, ale to, nie tylko Kraśnik. Polski cham jest wspierany przez rządzący reżim, to jego trwała baza wyborcza.Bez poparcia chama, który uwierzył, iż nadszedł jego czas, nie byłoby władzy PiS. To PiS z kretyna przekonanego o swojej mądrości, uczynił znaczącą część procesu politycznego.  Nie można zapomnieć o masie biskupów, której w to graj, przecież po co internet, jeszcze zbałamucą nam młodzież, będą czytać jakiś Progress!

Amerykanie potrafili publicznie, na oczach świata, śmiać się  ze swojej własnej głupoty, też, co tu wiele gadać także i u nich rozpowszechnionej, zwłaszcza na tak zwanej prowincji. Przypomnijcie sobie kultowy film Footloose” (1984). Akcja rozgrywała się tam w miasteczku, gdzie na życzenie miejscowego pastora rada miasteczka uchwaliła zakaz tańczenia.

Prawdziwy problem polega na tym, iż nie dotyczy on tylko Kraśnika. Grozi to tym, iż Polak, stanie się synonimem idioty! Na razie świat śmieje się z polskich stref wolnych od rozumu. Sami tego chcieliście to macie!

A i jeszcze jedna uwaga dotycząca Chicago. Przecież polonijne media, polonijne programy radiowe do Kraśnik!

Wideo: @Zbyszek G

Andrzej Jarmakowski