Co ukrywa rząd pisowskich kłamców?

0
418


Reżim PiS wprowadził nowe ograniczenia dotyczące przemieszczenia się Polaków. Polacy mogą jechać do pracy, udać się do lekarza i pójść do sklepu. Poza tymi zupełnie niezbędnymi wyjściami, Polacy mają siedzieć w domu. Nie można gromadzić się w liczbie większej niż dwie osoby. Znacznie więc zaostrzono rygory, są one ostrzejsze niż te obowiązujące na przykład w Illinois, w Stanach Zjednoczonych, choć według oficjalnych danych w Illinois, jest więcej przypadków koronawirusa niż w Polsce.

Istnieją poważne przesłanki, aby stwierdzić, iż reżim PiS ukrywa przed Polakami prawdę i bezczelnie kłamie. Wygląda na to, iż rząd wie, że sytuacja jest znacznie gorsza niż ta oficjalnie podawana.

Aby wykrywać przypadki koronawirusa, trzeba wykonywać testy.  Matematyka nie kłamie, liczb oszukać nie sposób. W Polsce na milion osób wykonuje się w tej chwili 459 testów. W Korei Południowej, gdzie opanowano rozprzestrzenianie się koronawirusa wykonywano 6388 testów na milion. Tylko duża ilość testów pozwoliła ograniczyć rozmiary pandemii.

Nawet Czechy, wykonują znacznie więcej testów, na milion mieszkańców, bo 1457, a więc proporcjonalnie Czechy wykonują trzy razy więcej testów, niż Polska. Można więc niemal z pewnością twierdzić, iż w Polsce wiele przypadków nie jest niewykrytych, a rząd poprzez brak testów, koloryzuje statystyki.

Światowa Organizacja Zdrowia,apeluje, aby wykonywać jak najwięcej testów. Polska nie stosuje się do zaleceń WHO. powoduje to, iż obywatele tracą zaufanie do instytucji państwa. To jedyny cel jaki PiS osiągnął.

Rząd wprowadza ograniczenia, odwracając uwagę Polaków, od tego że testów brakuje, brakuje sprzętu w szpitalach, ubrań ochronnych i tak dalej. Prawdopodobnie sytuacja wygląda znacznie gorzej.

Wyborczy skandal

Obecnie nie ma warunków do przeprowadzenia wyborów. W sytuacji, gdy nie może się spotykać się więcej niż dwie osoby, nie ma możliwości prowadzenia kampanii wyborczej.  Jeżeli chodzi o mnie, to nie wezmę udziału w  żadnych wyborach 10 maja. Nie uznam za wiarygodnego prezydenta wybranego w kadłubowych wyborach.

Rząd do tej pory pokazał, iż jest zupełnie nieprzygotowany, do odparcia pandemii. Brakuje testów, sprzętu ochronnego.  Na kpinę ze zdrowego rozsądku zapowiada się piątkowe posiedzenie Sejmu.

wideo: Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: