Budżet pisowskiego wstydu

0
82

Najbardziej wkurza mnie, kiedy muszę się za Polskę wstydzić, wstydzić muszę się za  rząd, za premiera jest który jst palantem i prezydenta, który jeździ po świecie i opowiada banialuki. W polskim parlamencie odbyła się debata budżetowa. To jedna z najważniejszych debat jaka odbywa się w parlamencie, dotyczy finansów państwa. Ten budżet rzekomo bez deficytu to wielka ściema, zaś rzekomy brak deficyty to zwyczajna sztuczka księgowa.

Państwo polskie w obliczu kryzysu klimatycznego przeznacza na transformację energetyczną jakieś drobne. Musiałem wstydzić się za polski rząd i polskiego prezydenta podczas szczytów klimatycznych. Wy, PiS w ogóle w nosie macie przyszłe pokolenia, mówicie sobie. po nas choćby Potop”. W tej dziedzinie rząd PiS jedynie szkodzi.  Jesteście trucicielami i klimatycznymi zboczeńcami!

Jaś śmiecie mówić o poprawie, skoro okres oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty za Waszych pisowskich rządów znacznie się wydłużył. Na wizytę u kardiologa dziecięcego trzeba dzisiaj czekać rok czasu. Na chemioterapię też brakuje, dla chorych nas raka. A Wy PiS, bez mrugnięcia okiem przekazujecie dwa miliardy złotych na propagandę w Kurwizji, w waszej pisowskiej telewizji, w Waszej propagandowej szczekaczce. Kurski dostał już 3.5 miliarda na propagandę! Dla chorych, leczenie chorych na raka przekazujecie raptem jedną trzeciej tej sumy. To jest miara Waszych sukcesów. To także miara Waszej pisowskiej podłości.

Przekazujecie miliony złotych dla jakichś amerykańskich polonijnych magików, za rozmaite ich kłamstwa, za usługi istniejące jedynie na papierze, bo to Wasi kumple!  Budżet Prawa i Sprawiedliwości, to budżet kolesiostwa, to budżet powszechnego złodziejstwa.

Budżet ten dobrze podsumował Włodzimierz Czarzasty.

To Wy PiS wprowadziliście wiele nowych podatków, ścigacie rodzimych przedsiębiorców, ale wielkie korporacje unikają w Polsce płacenia podatków. To Wam nie przeszkadza.

Jarosław Kaczyński stworzył w Polsce system powszechnego kolesiostwa, nepotyzmu, system zaboru środków publicznych.Pod hasłem walki z nieuczciwością stworzył mafijny system, gdzie zorganizowana przestępczość przenika się z polityką i światów tych już rozdzielić nie sposób.

Foto: Youtube.com

Wideo:@Zbyszek G/Youtube.com

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: