Budka i Bosak punktują Morawieckiego

1
194
Borys Budka

B

Od dawna wiemy, iż Prawo i Sprawiedliwość to partia oszustów. Ostatnie tygodnie, zarazy pokazały, że dla PiS liczy się tylko władza i jej utrzymaniu podporządkowane są wszystkie działania tego politycznego obozu, PiS w nosie ma  Polaków, nie interesuje ich sytuacja w polskich szpitalach, w nosie mają to, czy lekarze i pielęgniarki dysponują odpowiednim sprzętem do pracy, czy mają niezbędne środku ochrony. PiS zajmuje się sobą i prawem wyborczym, gdyż ci polityczni gangsterzy wiedzą, że za kilka miesięcy wybory przegrają z kretesem. Wiedzą, iż wówczas przyjdzie czas zapłaty i wielu z pisowskich drani stanie przed sądem. Dlatego w tych dramatycznych dniach zajmują się sobą, zajmują się zmianą prawa wyborczego.

Cóż to za tajne wybory funduje PiS, gdzie obok karty wyborczej potrzeba imię i nazwisko, adres i numer PESEL. Kpina.

Cóż to za oszustwo wyborcze! Wśród posłów sponsorów z kopertowego prawo wyborczego, jest członek Komitetu Wyborczego Andrzeja Dudy, no tak, wybory będą bardzo uczciwe.

PiS kłamie na każdym kroku. Przyszła wicepremier od Gowina straszy Polaków, że ogłoszenie stanu klęski żywiołowej równoznaczne jest z cenzurą mediów, zamknięciem stacji telewizyjnych i portali internetowych. To kłamstwo, Można zastanawiać się, czy ta banda pisowskich gangsterów myśli, że ludzie nie potrafią przeczytać Konstytucji? Ogłoszenie stanu klęski żywiołowej wcale nie musi pociągać takich skutków. A tak w ogóle, to śmiać można się, kiedy ugrupowanie i politycy, którzy wielokrotnie łamali Konstytucję, nagle na nią się powołują.

Budka i Bosak to ludzie z zupełnie różnych bajek politycznych, ale tutaj stanęli praktycznie w jednym szeregu,  wspólnie wykazując, obnażając pisowskie kłamstwa i podłość polityki partii rządzącej. Podłość, to najlepsze słowo, jakie przychodzi mi na myśl dla opisania działania pisowskich gangsterów politycznych. Oprócz podłości można jeszcze użyć wyrazu łajdactwo, dla opisania praktyk pisowskich gangsterów politycznych. Łajdactwo to także dobry wyraz.

Wideo 2: @Konfederacja TV

Wideo 1: @Platforma Obywatelska

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: