Błaszczak zamyka Przystanek Woodstock

0
6645

Jako przejaw wojny ideologicznej PiS z Jurkiem Owsiakiem oraz próbę upolitycznienia festiwalu określili posłowie Platformy Obywatelskiej. Dociekali, odnosząc się do słów Mariusza Błaszczaka, że opinia policji w sprawie Przystanku Woodstock będzie negatywna, skąd szef MSWiA wie, że organizatorzy nie otrzymają pozytywnej opinii służb?

To oczywiście kolejny przejaw wojny PiS z Jurkiem Owsiakiem, organizatorem wspaniałego Festiwalu, który jest także podziękowaniem dla wszystkich woluntariuszy pracujących w Świątecznej Orkiestrze. Nie wiemy dlaczego Błaszczak nie usiądzie z Owsiakiem porozmawiać o zabezpieczeniu festiwalu, ale rozpoczyna od otwarcia kolejnej pisowskiej wojny ideologicznej.

Błaszczak jawnie spekuluje o zagrożeniu terrorystycznym. To oczywiście tylko pretekst. Czy Błaszczak w obawie przed atakami ISIS zabroni odbywania pielgrzymek, czy rozgrywania meczy sportowych? Oczywiście, że nie.Błaszczak, to nędzny tchórz obawiający się sutanny bardziej, niż terrorystów z ISIS. Nie dajmy się zwariować, nie chodzi tu o żadnych terrorystów, ale o to, iż PiS nie toleruje imprez, na których nie wychwala się prezesa Kaczyńskiego i obywatela Rydzyka. Ponieważ Owsiak nie jest licencjonowany przez PiS, a jego Orkiestra gra donośnie i cieszy się wielkim poparciem Polaków, PiS pragnie Owsiaka zlikwidować.

Festiwal Woodstock znany jest w całej Europie. Dla niepowtarzalnej imprezy młodzież ciągnie nie tylko z Polski. Błaszczak po raz kolejny może wystawić na pośmiewisko, okaże się, że wrogiem narodu jest gitara i perkusja.

AJ

Foto: Infomusic.pl

Wideo: platformawideo

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: